Sleduj nás

VIDEO: To byla mela! Íránský Hulk letěl proti Nejděsivějšímu muži světa na zem už při staredownu

VIDEO: To byla mela! Íránský Hulk letěl proti Nejděsivějšímu muži světa na zem už při staredownu
Protože se blíží jejich zápas, podstoupila obě monstra první vzájemný staredown. A na tom bylo velmi rušno.

Sajad Gharibi alias Íránský Hulk si tento zápas vynutil, jelikož celou dobu ke svému soupeři Martynovi Fordovi vysílal peprné až osobní poznámky.

Vše dospělo do bodu, kdy to Ford už nemohl ignorovat a nakonec řekl: „Ano, utkám se s tebou. A bude to před celou arenou, aby lidé viděli, jak tě znemožním!


Slovo dalo slovo, O2 arena v Londýně se zamluvila na 2. dubna, lístky se daly do prodeje a nyní začínají vůbec první veřejná setkání. A na těch je pořádně veselo.

https://www.youtube.com/watch?v=3Lm3XGKMXHo


Během úvodního staredownu z obou živoucích monster čišela zloba. Sajad Gharibi byl ovšem velmi nedočkavý, a tak se do Forda hned pustil.

Jeho útok připomínal jakýsi wrestlingový tah, jímž se snažil soupeře svalit na zem. Nakonec to byl ale on sám, kdo se odporoučel k podlaze.

Ani na druhý pokus nebyl Hulk úspěšnější. Když se obě monstra k sobě postavila podruhé, z Forda se již viditelně draly emoce ven.

Když se tedy ke Gharibimu přiblížil, jeho ruce vyslaly takovou rázovou vlnu, kterou ani mohutné tělo slavného íránského hromotluka nemohlo ustát, až se odmrštil dozadu a na zem.


https://www.youtube.com/watch?v=J3_uEVSCajo

Mezi oběma borci je pochopitelně vysoké napětí, které se pokusí 2. dubna ventilovat v boxerském ringu. Je však jisté, že podobných konfliktů bude jenom přibývat.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články