Sleduj nás

To bude řežba! Real Fight Arena si připravila zápas roku

To bude řežba! Real Fight Arena si připravila zápas roku
Už jen tento zápas by stál za návštěvu haly, popřípadě zakoupení PPV!

Real Fight Areně se povedlo dohodnout opravdovou bombu, když podepsala největší legendu domácí scény Petra Monstra Knížete a okamžitě mu sehnala soupeře v podobě perspektivního Jozefa Wittnera.

Turnaj RFA 4, který hostí košická Steel Aréna, bude mít díky tomuto souboji důstojné vyvrcholení, které poutá pozornost již nyní, kdy do akce zbývá více než měsíc. Výsledek očekáváné bitvy si zkusily tipnout další hvězdy organizace Real Fight Arena.


„Zápasově skvělý matchup a hlavně obrovská výzva pro Wittnera, který má sice techniku a komplexnost, ale Monster je absolutní legenda a jeden ze zakladatelů MMA u nás. Díky němu a Martinu Šolcovi jsem vůbec začal zápasit, obrovský respekt oběma, myslím si ale, že by mohla rozhodnout Petrova tvrdost a zkušenosti. Wittner je výborná a taky tvrdý, ale Petr je prostě jako skála,“ favorizuje Monstra jeden z dalších uchazečů o veltrový titul Míra Brož.

https://twitter.com/i/status/1546952239956246528


„Na zápas Wittnera s Knížetem se těším. Obrovský favorit vzhledem ke svým zkušenostem jednoznačně Kníže. Každopádně je to MMA a jak jsme mohli už mnohokrát vidět, stát se může cokoliv. Rozhodně nechci předvídat průběh zápasu, protože ten tuší asi jen aktéři. Bude to určitě skvělá bitva, na kterou se rád podívám. Můžu říct, že zápas skončí na body,“ věří současná kometa Vojtěch Garba.

„Mladost a houževnatost, to je Wittner, versus zkušenost a dravost v podání Monstra. Tento zápas skončí buď v prvním kole, nebo na body. Mírně favorizuji Monstra, ale jednoznačně si netipnu, protože Wittner má solidní postoj i zem a k tomu výbornou kondici i bojovou disciplínu. Očekávám tvrdý boj plný výměn v postoji i práci na zemi,“ nemůže se dočkat hlavní tvář OFA gymu Ilja Škondrič.

Pokud se podíváme, jak zápas vidí sázkové kanceláře, tak jednoznačným favoritem je Petr Kníže. Kurz 1.30 neodradil většinu sázejících a na Jožka Wittnera zatím nepřistálo ani 5 % vsazených peněz.

Kromě tohoto zápasu se na RFA 4 můžeme těšit i na odložený střet Davida Hoška s Nenadem Avramovičem a čerstvě ohlášen byl i souboj podle pravidel Real Fight mezi Lubošem Lesákem a Michalem Zátorským.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články