Sleduj nás

TJ Dillashaw odhalil, kdo je podle něho nejlepší bantamová váha celé historie

TJ Dillashaw odhalil, kdo je podle něho nejlepší bantamová váha celé historie
Bývalý šampion TJ Dillashaw se vší upřímností přiznal, kdo je podle něho nejlepší bantamová váha celé historie MMA.

Turnaj UFC 280 v Abú Dhabí přinesl jednu netradiční událost. TJ Dillashaw si šel vydělat peníze za zápas, a tak vedení organizace zatajil zranění. To se týkalo jeho ramene, které si během přípravy údajně až dvacetkrát vykloubil.

V samotném boji tedy bývalý šampion nepředvedl zrovna nějaký oslnivý výkon, naopak tahal od začátku až po ukončení za kratší část provazu. Když byl ale tázán, zdali něčeho nelituje, tak odpověděl „Ne, kdepak.“ Důvod je prostý.


sterling dillashaw TJ Dillashaw a Sterling

TJ Dillashaw: Nejlepší jsem já!


„Vím o sobě, že jsem už tak nejlepší bantamová váha celé historie smíšených bojových umění. Možná se tu najdou další, kteří mi mohou dýchat na záda, ale já osobně jsem přesvědčený, že jsem udělal již dost, abych se za toho nejlepšího mohl považovat.“

Bantamovou divizi navíc považuje za nejtěžší ze všech. „Takovou kvalitu, jakou má ta naše kategorie, nemají žádné jiné. Dlouhá léta je napěchovaná těmi nejlepšími bojovníky a já nad nimi ve své éře dominoval,“ pronesl šestatřicetiletý bojovník v MMA Junkie radiu.


Teď se plánuje hlavně zotavit. „Upřímně vám nemohu dát žádnou časovou osu, kdy se vrátím. Čeká mě další rekonvalescence a podle toho, jak bude probíhat, se rozhodnu, co se mnou bude dále. Už teď v bantamu držím všechny možné rekordy, ale to ještě neznamená, že bych svůj odkaz nechtěl stmelit,“ podotkl Dillashaw, který si nechává brány budoucnosti otevřené.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články