Sleduj nás

Tito Ortiz: Na svém postoji jsem makal posledních deset let, v duelu se Silvou půjdu po krvi

Tito Ortiz: Na svém postoji jsem makal posledních deset let, v duelu se Silvou půjdu po krvi
Bývalý šampion polotěžké váhy je pořádně naladěný na svůj boxerský duel s druhou UFC legendou.

I když už vaše schopnosti na MMA jako celek nestačí, stále se můžete pokoušet přesunout do světa mezi šestnáct provazů. Totéž učinil legendární brazilský pavouk Anderson Silva, který si nedávno dokonce vyšlápl na slavného Julia Cesara Chaveze, jehož zdolal na body.

Tato výhra Silvu nabudila, a tak se rozhodl ve své boxerské misi pokračovat. Do další bitvy si zvolil Tita Ortize, taktéž bývalého šampiona organizace UFC, kterému je navíc rovněž šestačtyřicet let. A ve svém volném čase se údajně stále věnuje tréninkům a především pak postoji.


„Připravte se, 11. září ve Staples Centru v Los Angeles zažijete bitvu legend!“ navnazoval Ortiz na svých sociálních sítích. „Posledních deset let jsem intenzivně makal na svých boxerských schopnostech, takže už se nemůžu dočkat, až vám je všechny ukážu!“ informoval.

„Vždy se snažím předvést dobrou show a definitivně budu v duelu se Silvou vyhlížet krev!“ zdůraznil bývalý MMA šampion, který si v nitru ringu proti Silvovi odbude osm kol po třech minutách, pokud jeden z nich tedy nesáhne po ukončení dříve.

Další články