Sleduj nás

Till? Ta zrůda se mi snaží vyhnout, cítím z něj strach, nebral si servítky Uriah Hall

Till? Ta zrůda se mi snaží vyhnout, cítím z něj strach, nebral si servítky Uriah Hall
Uriah Hall se měl původně 19. března v Londýně střetnout s Darrenem Tillem, ten ovšem nabídku k boji odmítl.

A odmítl ji i navzdory tomu, že by mohl zápasit před domácím publikem. Jestli za tím stálo nějaké zranění, to doposud zveřejněno nebylo, Hall ovšem cítí, že to je strach z další prohry.

„Darren je soupeř, po kterém už nějakou dobu toužím. Když se tedy objevila příležitost, neváhal jsem a přijal ji, on mě však odmítl. Co si o tom mám myslet? Snad jen to, že to je zrůda a srab, co se mi snaží vyhnout. Vůbec totiž jinak netuším, co je na vině,“ svěřil se jamajsko-americký zápasník novináři Schmovi.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Jak tomu bývá v UFC zvykem, když se jedny dveře zavřou, druhé se otevřou. Uriahovi byla v době Darrenovi absence domluvena náhrada v podobě Andreho Munize. S tím se střetne 16. dubna na turnaji UFC on ESPN 34.

„Andre je dobrá volba a naprosto ho respektuji, ale já osobně chtěl raději čelit Tillovi. Opravdu si myslím, že se mě bojí, jelikož ten strach má v povaze. Pokaždé, když ho slyšíte, tak se na něco vymlouvá. Ani teď to není jinak,“ uzavřel Hall.

Další články