Sleduj nás

Terminátor se chystá na válečné tažení, očekávejme dva duely v krátkém čase. Kdo budou soupeři?

Terminátor se chystá na válečné tažení, očekávejme dva duely v krátkém čase. Kdo budou soupeři?

Karlos Vémola je zpět! Český bijec potvrdil comeback na tiskové konferenci Oktagon Time v Šamoríně a po vynucené zdravotní pauze se těší, až bude moct opět rozdávat rány.

Terminátor se vrací po porážce ze Zápasu století, kterou mu přichystal Attila Végh. Karlos schytal čisté KO nejen v kleci, ale z hlediska ambic i v osobním životě, až se začalo spekulovat, zdali pro něj tento pád nebude příliš velký, že kvůli němu nakonec pověsí rukavice na hřebík.

Jak se později ukázalo, opak se stal pravdou. Vémola v sobě našel novou motivaci, s níž je odhodlaný opanovat titulové příčky Oktagonu. Spolu s tím chce dokázat, že má na to bývalého šampiona polotěžké váhy Bellatoru porazit, a pokud mu to osud dovolí, tak nám to bude ochotný předvést v praxi.

„S porážkou jsem se pořád nesrovnal a nesrovnám se s ní do té doby, dokud nebudu stát před Attilou znovu v kleci,“ prohlásil před novináři čtyřiatřicetiletý bojovník, jenž si je pro odvetu ochotný vyšlapat cestičku skrze další zvučná jména v žebříčku.


Promotér Ondřej Novotný potvrdil, že Karlose Vémolu na vlastní žádost zařadí již na galavečer Oktagon 17, který se uskuteční 6. 6. v Bratislavě. Prozatím se netuší, proti komu se zkušený Terminátor postaví, ovšem ve hře zůstávají takoví borci, jako jsou Jeremy Kimball či Timo Feucht.

To mimo jiné potvrdil i sám olomoucký navrátilec „Mě zajímá, kdo se nachází v žebříčku pod Attilou. Na druhým místě je ten Němec Tim Feš nebo jak se jmenuje,“ pobavil Karlos publikum. Německá mašina se přitom dostala do povědomí českých fanoušků, když v prvním kole loni v září smetla právě Kimballa, který se rovněž nemůže dočkat, až bude moct svou prohru odčinit.


Očekávaná je i Terminátorova účast na Štvanici, krásném letním galavečeru nyní označeném jako Oktagon 18. Právě zde by mohlo dojít k bitvě o pás střední váhy. „Taky mě zajímá titulový zápas v osmdesát čtyřce. Je mi jedno, kdo se proti mně postaví,“ prohlásil Vémola odhodlaně.  

O titul v divizi střední váhy usiluje například ještě slovenský bijec Milan Ďatelinka, na něhož už 14. 3. v Ostravě čeká Polák Grzegorz Siwy. Promotér Ondřej Novotný připustil, že vítěz z tohoto duelu bude moct zabojovat s Karlosem o titul. A to je pochopitelně velká motivace pro všechny zúčastněné. Plány jsou velké a my se budeme mít na co těšit.

Ondřej Rezler 


Další články