Sleduj nás

Tereza Bledá o svých pocitech i taktice před bojem o lístek do UFC

Tereza Bledá o svých pocitech i taktice před bojem o lístek do UFC
Tereza Bledá již ve svých dvaceti letech prokázala takovou kvalitu, kterou by zanedlouho mohla prodávat i v řadách UFC.

Aby se do bran největší MMA organizace mohla vydat, musí nejprve projít soutěží Dana White Contender Series, kde před pár dny bojoval i Matěj Peňáz.

Soupeřkou se české "Rondě" už toto úterý v noci stane o dvanáct let starší brazilská bojovnice Nayara Arnault Maia Correia, která na své profesionální pouti také ještě nenašla přemožitelku. Pro českou zápasnici půjde o velkou zkoušku, odměna ale bude stát za to.


tereza bleda oktagon

Získá Tereza Bledá v UFC smlouvu?


„Jsem maximálně natěšená. Nervy nemám, těším se," neskrývá své pocity jediná dámská šampionka Oktagonu MMA, která nepochybuje, že by na tuto zkoušku nebyla připravena.

„Věděla jsem pět měsíců předem, kdy budu mít zápas. Začala jsem hned trénovat, s maximálně dvoutýdenní pauzou jsem byla celou dobu v plné přípravě. Každou přípravu jsem v nejlepší formě a myslím si, že to platí i tentokrát," svěřila se serveru sport.cz mladá lvice toužící po lukrativním kontraktu v největší MMA organizaci světa.


„Doufám, že se mi povedlo zlepšit se ve všech aspektech. Nejvíc jsem pracovala na postoji, ale uvidíme, jestli ho budu chtít použít, nebo to vezmu na zem. Co konkrétně jsem zlepšila, se ukáže až v zápase," podotkla bojovnice, která v podstatě ještě nedávno na domácí scéně na body porazila českou zástupkyni v UFC Lucii Pudilovou.

Další články