Sleduj nás

Tereza Bledá má další zápas v UFC! Ještě před ním se stihla pohádat s Lucií Pudilovou

Tereza Bledá má další zápas v UFC! Ještě před ním se stihla pohádat s Lucií PudilovouFOTO: UFC

Kolegiální výpomoc u dvou českých bojovnic, které hájí naše barvy v UFC, očividně nehrozí. Lucie Pudilová se zbytečně poškorpila s Terezou Bledou, kterou čeká již 18. srpna životní zápas s extrémně těžkou soupeřkou.

Hádky na sociálních sítích jsou v poslední době mezi bojovníky běžnou záležitostí. Něžné pohlaví se však podobných aktivit účastní v menší míře a spor dvou krajanek se zdá být absolutně zbytečným. Vše odstartovalo obvinění Pudilové, že jí Bledá uráží z falešného profilu. Svěřenkyně Andrého Reinderse se proti tomuto tvrzení ohradila a agresivní výměna názorů byla na světě.

Obě hvězdy české MMA scény se již střetly v rámci projektu Oktagon Underground, kde se radovala v té době neznámá Tereza Bledá. Zlá krev očividně nezůstala v kleci, ale napjaté vztahy mezi sličnými dívkami panují nadále. Lucie má aktuálně potvrzený zápas na turnaji UFC Fight Night, který proběhne 20. července v APEX Centru v Las Vegas. Soupeřkou jí bude Brazilka Luana Carolina, která má aktuálně dvě výhry v řadě a disponuje opravdu solidní formou. Pořádně těžká zkouška, která bude mít nádech existenčního zápasu v UFC, stoprocentně prověří kvality příbramské „Kulky“.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Opačným směrem než Pudilová vyrazí Tereza Bledá, která se má podle serveru MMA Fighting utkat v australském Perthu s Casey O’Neill. Pro českou bojovnici se bude jednat o třetí zápas v rámci UFC. Premiéra Tereze hrubě nevyšla a inkasovala tvrdý knokaut od Natalie Silvy. Reparát ovšem dopadl na jedničku, Tereza zdolala jednomyslným rozhodnutím Gabrielu Fernandes a potvrdila svoji pozici nadějného prospektu.

Po dvou brazilských soupeřkách si UFC pro Bledou připravilo oponentku ze Skotska. Casey O’Neill se v nejlepší světové lize pohybuje již od roku 2021 a zvládla zde šest zápasů, ve kterých čtyřikrát zvítězila. Aktuálně má ovšem v zádech dvě prohry, které ovšem přišly proti top soupeřkám. Ariane Lipsky i Jennifer Maia patří mezi absolutní špičku a Casey jednou podlehla na body a podruhé ji vyřadilo zraněné rameno. I přes tyto prohry je O’Neill momentálně čtrnáctkou divize a pro dvaadvacetiletou Česku se bude jednat o suverénně nejtěžší zkoušku její kariéry.


Nestranný fanoušek, který neřeší hádky na sítích, si přeje jediné. Dvě velmi důležité výhry českých bojovnic, které je posunou v žebříčku a umožní nám dál sledovat galavečery UFC s tuzemským obsazením. Kromě Jiřího Procházky se totiž v nejlepší světové lize české hvězdy příliš neprosazují, a Lucka i Tereza mají na to, aby se probojovaly k opravdu velkým zápasům.

Zdroj: UFC


Další články