Sleduj nás

Ten starý Conor McGregor je pryč, zničil ho alkohol! nešetří Ira Makhachev

Ten starý Conor McGregor je pryč, zničil ho alkohol! nešetří Ira MakhachevFOTO: UFC

Návrat jedné z největších osobností MMA je na spadnutí. Conor se koncem června představí na turnaji UFC 303 v zápase s Michaelem Chandlerem, ale ve frontě již čekají další zájemci.

Souboj s „Nechvalně známým“ je pro každého bojovníka zárukou královské výplaty. Irova sportovní forma navíc poslední roky vzbuzuje lehké pochybnosti, a tak není divu, že Conora vyzývá doslova každý. Z posledních zájemců se nejhlasitěji projevoval čerstvý šampion pérové váhy Ilia Topuria, který by chtěl UFC dotáhnout do Španělska a je si jistý, že s McGregorem by vyprodali fotbalový stadion Realu Madrid. Ten má kapacitu přes osmdesát tisíc diváků, takže by se jednalo o suverénně největší MMA akci všech dob.

Kromě Španěla se o bitvu s vracejícím se Irem přihlásil i vládce lehké váhy Islam Makhachev. Jednička v žebříčku bez rozdílu vah by ráda navázala na svého mentora Khabiba Nurmagomedova, který s Conorem bojoval v roce 2018. Khabib zvítězil škrcením ve čtvrtém kole a Islam si je jistý, že by jej aktuálně čekala lehčí šichta, protože McGregor není údajně to, co býval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Klidně se s ním utkám v srpnu nebo září. Už není stejný, jako býval dřív. Nechci o něm mluvit špatně, ale myslím, že to vidí každý. Když bojoval s Khabibem, tak byl silný a měl formu. Teď ale pije příliš alkoholu. Whisky se na něm podepsala,“ prohlásil v pořadu Pound 4 Pound Islam.  

Dagestánec bude muset nejprve vyřešit problém v podobě Dustina Poiriera, se kterým se střetne na turnaji UFC 302 již za šest týdnů. Američan je odhodlán konečně získat plnohodnotný titul a Islama tak rozhodně nečeká lehká práce. I tak se ale kouká dopředu a rád by si vydělal životní výplatu za bitvu s Conorem.


„Nemyslím si, že by chtěl hubnout. Samozřejmě bych byl hloupý, kdybych ten zápas nepřijal, protože tohle chce prostě každý,“ uznal Irovu atraktivitu Makhachev. Kam po zápase s Chandlerem povedou kroky „Nechvalně známého“, to je ve hvězdách. Určitě bude záležet na výsledku, protože Conor asi nebude chtít fungovat jako otloukánek a čtvrtá prohra z posledních pěti zápasů by byla již alarmující.


Další články