Sleduj nás

Tato zrada bude potrestána. Tyson Fury si právě zavařil, zlobí se Predátor Ngannou a plánuje překvapení roku

Tato zrada bude potrestána. Tyson Fury si právě zavařil, zlobí se Predátor Ngannou a plánuje překvapení rokuFOTO: TOP RANK

Tyson Fury si právě domluvil zápas s Oleksandrem Usykem, ale podle Predátora Ngannou na něj stejně nedojde.


Nikdo by neměl přehlížet zkoušku, kterou má právě před sebou. A Gypsy King se už s předstihem směje tomu, jak snadná práce jej v ringu v duelu proti Ngannouovi bude čekat. Pakliže uspěje, může se v klidu věnovat svým plánům, které zahrnují velký sjednocující zápas o všechny čtyři prestižní boxerské pásy.

Když se duel mezi Furym a Usykem oznámil, nestačil se tomu Ngannou divit. Bere to jako urážku, protože je neprávem přehlížen. O to víc však bude v ringu prý trestat.

„Tyson Fury si myslí, že si se mnou hravě poradí a pak si půjde na Usyka, jako by se ani nechumelilo. Ale tak to rozhodně nebude!“ nesouhlasil Ngannou s předem načrtnutými plány.

„Celý život mě někdo podceňuje, celý život mě někdo přehlíží, ale to teď skončilo. Já přísahám, že do toho souboje dám všechno, abych Furyho porazil a Usyk zůstal bez soupeře. To, že si Fury vyjednal zápas s někým jiným, když ještě ani nečelil mně, beru jako urážku,“ sdělil kamerunský Predátor serveru Boxing Scene.


„Věřte mi, když vám říkám, že budu ve své životní formě a na Tysona všechno vybalím. Nejsem klasický boxer, proto vůbec netuší, na co se může připravit. To je má výhoda. A také to, že jsem nejsilnější těžkou vahou široko daleko, možná na celé planetě,“ pochválil se Ngannou. A má pravdu, na boxerském trenažeru takový úder, jako má on, nezaznamenal ani Deontay Wilder.

„Takže jak jsem slíbil, dojdu si pro ukončení před limitem. Bude to výhra na KO a Fury potom rozhodně nebude připraven na žádného Usyka, naopak zaktivuje doložku v naší smlouvě ohledně odvety,“ dával Ngannou nahlédnout do své věštecké koule.

Zdali se tato předpověď naplní, to se dozvíme již 28. října. Gypsy King je dle očekávání velkým papírovým favoritem, ale jak už upozornil sám takový Mike Tyson, který s Ngannouem trénuje, ani on v životě silnějšího borce neviděl. A právě tato síla dodává celému duelu speciální náboj.Další články