Sleduj nás

Táta by mu vyrval srdce z těla! predikuje Tyson Fury případnou bitvu jeho otce s Jakem Paulem

Táta by mu vyrval srdce z těla! predikuje Tyson Fury případnou bitvu jeho otce s Jakem PaulemFoto: Matchroom Boxing

Tommy Fury není jediným členem boxerské rodiny, se kterým má Jake Paul potíže. Častokrát se také navážel do otce Johna Furyho, se kterým by se nebránil jednou vstoupit do ringu.

Jake Paul je známý provokatér, a když promoval svou bitvu s Tommym, mnohokrát se přitom navážel do celé rodiny. Otec John je ovšem člověkem, kterému stačí málo, aby se naštval, a tak kolikrát během Jakeových provokací vybouchl.

John následně americkému influencerovi nabídl, že si ty spory oba dva mohou vyříkat v ringu. A je mu úplně jedno, zdali přitom budou mít nasazené rukavice. Tenhle spratek musí přece dostat!

Jake se dlouhou dobu smál, až dokud se nedoslechl, že to s ním John Fury myslí smrtelně vážně. Proto mu prostřednictvím stanice ESPN jednou i odpověděl. „Jasně, vezmu si toho starého páprdu. Ale ať potom nebrečí, až mu urazím palici. Co on mi jako v tom ringu může udělat? Jsou to jen kecy a lži, na které jsme u této falešné rodiny zvyklí.“


Pozor na slova!

Jake Paul ovšem netušil, že si tím začal pod sebou podřezávat větev. Jeho slov se chytil nejenom John, který s případným střetem bleskově souhlasil, ale i jeho další syn Tyson Fury. Ten americké internetové celebritě rovnou zaslal varovný vzkaz.

„Myslím si, že Jake vůbec neví, o čem mluví. Můj otec je bývalý bare knuckle fighter (box bez rukavic), tu dravost má pořád v sobě. Nějaký internetový klaun mu nemůže nic udělat. Myslím, že můj táta by mu vyrval srdce z těla a dal mu ho sežrat, a to je mu skoro už 60 let,“ řekl současný šampion těžké váhy federace WBC v pořadu The MMA Hour u Ariela Helwaniho.


Další články