Sleduj nás

Takto Joshuu neznáte! Studenti si dělali srandu, že se vyhýbá Furymu, on jim hrozil rozbitím huby

Takto Joshuu neznáte! Studenti si dělali srandu, že se vyhýbá Furymu, on jim hrozil rozbitím huby
Anthony Joshua se až doposud snažil před lidmi vystupovat jako klidný a vzorný člověk. Narážky na to, jak je Tyson Fury lepším boxerem, ale neunesl.

Bývalý těžkotonážní šampion pravidelně navštěvuje loughboroughskou univerzitu, jejíž prostory využívá ke své přípravě na odvetu s Oleksandrem Usykem. A vzhledem k umístění tréninkového prostředí se asi není čemu divit, že se v tomto okruhu mohou pohybovat i studenti.

Když někdo potká takovou známou osobnost, většinou zapomene na nějakou rivalitu či nenávist, stejně ji chce poznat, vyfotit se, potřást ji rukou apod. Toto ale nebyl příklad party studentů, kterým se při pohledu na Joshuu rozjela pusa.

Jak uvedl britský deník Mirror, kluci byli lehce připití a Joshuy se ptali, proč se celou dobu tak vyhýbal duelu s Tysonem Furym. Mimo jiné ho rovněž označili za sraba a Furyho naopak pasovali do role světové boxerské jedničky, kterou také je.

Joshua se rozhodl, že si v klidu dojede trénink, ale po něm se vydal na místní ubytovnu, kde si mladíky, co ho uráželi, vystopoval. A když s nimi mluvil, nedržel se vůbec zpátky.


https://twitter.com/Wolfismithbrake/status/1528039782282104833?s=20&t=S7xQUE68tiLHPyA9m0ZMkQ

„Hlídejte si, na koho si otevíráte hubu, protože kdybych vám začal rozbíjet ty vaše skleněné držky, dozajista by se vám to nelíbilo,“ pohrozil Joshua. „Dobře si dávejte pozor. Kolikrát nevíte, s kým mluvíte,“ bylo slyšet z přiloženého videa.

Je Joshua v právu?


Někdo by řekl, že je AJ v právu, přeci jen byl verbálně uražen. V tento moment ale nastává otázka, jaká je hranice únosnosti, při které se slova začnou měnit v urážku. Studenti si sice z bývalého šampiona dělali srandu, ale rozhodně ho prý nijak neuráželi. Cílem jejich „rýpání“ údajně bylo přinutit Anthonyho, aby si konečně dal duel s Furym, kterému se prý až doposud vyhýbal.

Zároveň se vyplatí podotknout, že je Fury nedílnou součástí Joshuova života. Dokázal se mu totiž dostat do hlavy, aniž by s ním bojoval.


Tyson například Anthonymu pravidelně volal na mobil, jen aby mu řekl, že ho jednou knokautuje. A aby toho nebylo málo, tak svému britskému kolegovi často připomínal, že to je mizerný boxer, který nemá žádný postoj a rozhodně by nedokázal přeboxovat takového profesionála, jako je Oleksandr Usyk.

AJ na to pořád myslel, až to naschvál zkusil a opravdu mu to nevyšlo, v duelu s Usykem padl na body a následně musel přiznat, že se měl raději držet svého starého já, které by boxovalo méně techničtěji, zato mnohem zuřivěji.

https://twitter.com/Tyson_Fury/status/1529485687216558082?s=20&t=wVNFs1kpeCxaidVNOXa3-g

Další články