Sleduj nás

Tak už i on? Conor McGregor změnil názor ohledně souboje s Jakem Paulem

Tak už i on? Conor McGregor změnil názor ohledně souboje s Jakem Paulem
Nejprve se vyjadřoval, že o zápas s nějakým nezkušeným klukem vůbec nestojí, a proto na něj neměl chuť ani reagovat, ale teď celou situaci přeci jenom přehodnotil.


Conor McGregor se stále zaměřuje na návrat do UFC, to je jeho hlavní prioritou, ovšem zároveň je nutné připomenout, že zde má smlouvu platnou již jenom na dva zápasy. A až je naplní, nevyloučil opětovný přesun k boxu.

Zde se už několikrát dožadoval odvety s Floydem Mayweatherem, vyzýval i takového Mannyho Pacquiaoa, ale nakonec by mohl skončit s úplně někým jiným. Někým, s kým byste to původně vůbec nečekali.

„Jestli se já a Jake Paul někdy utkáme? Kdo ví… Kdo ví,“ usmíval se šibalsky Conor v živém rozhovoru pro britský deník The Mirror, jako by tím něco naznačoval.

„Prozatím mám jiné plány, v dubnu se chci vrátit do plného tréninku, vzít si pás šampiona (lehké váhy UFC) a znovu si vysloužit respekt, který mi právem náleží. A potom se uvidí, všechny scénáře jsou možné,“ avizoval.


Tato reakce se naprosto liší od té předchozí, která byla zveřejněna přibližně před rokem.

„Zápasy YouTuberů mi nevadí. Každý, kdo vstoupí do ringu, si svým způsobem zaslouží uznání. Ale jestli se s YouTubery utkám i já? Sami víte, že oni se nepohybují na takové úrovni, která by odpovídala mým kvalitám, proto tím nechci ztrácet čas,“ řekl zhruba rok dozadu.

Další články