Sleduj nás

Tak už dost! zuří Pimblett a Gordonovi poslal z nemocnice hodně výhružný vzkaz

Tak už dost! zuří Pimblett a Gordonovi poslal z nemocnice hodně výhružný vzkazFOTO: UFC

Paddy Pimblett je natolik vzteky bez sebe, že přímo z nemocničního lůžka nabídl Jaredu Gordonovi odvetu. Ať ale počítá s nejhorším.

Psal se nám 10. prosinec minulého roku, co se spolu na turnaji UFC 282 střetla dvojice Paddy Pimblett a Jared Gordon. Druhý jmenovaný nad tím prvním držel optickou převahu a zdálo se, že i výsledek urve na body, jenže trojice rozhodčích byla jiného názoru.

Od tohoto boje si Jared v pravidelných intervalech stěžuje na neférovost v posuzování výsledků a o Paddym říká, že se mu dočkává speciálního zacházení. „Měl by se stydět, s takovou výhrou nemůže být ani spokojený!“ omílal několikrát dokola.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jak jsme se však nyní dozvěděli z Paddyho YouTube kanálu, britský bijec si v prvním kole duelu s Jaredem poranil nohu. Zranění bylo údajně natolik vážné, že s ním již dále v boji neměl pokračovat. On se však rozhodl pro opak. A za to všechno osočování a stížnosti je ochotný si to s Gordonem dát znovu. Tentokrát ale už pod záštitou velice zlé krve.

Paddyho reakce

„Tak zaprvé, už mám dost těch Gordonových stížností, jak jsou zápasy zfixlované, a zadruhé jsem ho porazil i se zraněním. A to hodně vážným zraněním,“ pronesl Pimblett ze svého YouTube kanálu.


„Hned v první minutě prvního kola našeho prosincového vzájemného duelu došlo k úrazu. Dokonce velmi vážnému úrazu mé nohy. Lékaři se mě ptali, zdali jsem po tom zranění zápas ukončil. Já odvětil, že ne, že jsem s tím odbojoval celá tři kola a oni mě měli za blázna. Riskoval jsem hrozivé, možná celoživotní následky, ale ten zápas jsem nemohl vzdát,“ říkal.

„Jareda jsem porazil i jako handicapovaný kripl a teď si představte, co bych s ním udělal, kdybych byl plně v pořádku. Velmi moc rád to zjistím, protože tímto tomu upovídanému sráčovi zasílám oficiální bojovou výzvu,“ hlásil.

„Doufám, že se díváš, ty zm**e. Nedokázal jsi mě porazit v můj nejhorší a tvůj nejlepší den. Moc rád ti ten ksicht rozbiju znova. Neuzdravím se hned, bohužel až koncem roku, ale až se vrátím, tak chci tebe. Musím ti zavřít hubu, protože jsi jen hloupý sráč,“ rozparádil se Pimblett.Další články