Sleduj nás

Tahle loď už odplula. S McGregorem přichází spousta problémů a o ty já již nestojím, řekl Poirier

Tahle loď už odplula. S McGregorem přichází spousta problémů a o ty já již nestojím, řekl PoirierFoto: UFC

Dustin Poirier byl tázán, zdali stále ještě jeví zájem o čtvrtý zápas s Conorem McGregorem. Jeho odpověď skoro všechny zaskočila.

Budeme-li počítat Conorovo zranění nohy jako regulérní Dustinovu výhru, pak nablýskaný americký Diamant vede ve vzájemných zápasech 2:1. Notorious to samozřejmě vidí jinak, a proto se kolikrát nechal slyšet, že to je stále 1:1 a že si jednou dojde pro další odvetu, kterou všechny věci napraví. Nepočítal ovšem jaksi s tím, že může být i odmítnut.

„Upřímně bych řekl, že tahle loď už jaksi odplula. Jediné, o co jevím zájem, je boj o mistrovský opasek, na to se teď upínají všechny mé myšlenky. Svou energii na Conora nechci plýtvat ani teď, ale ani později. S ním přichází jen spousta problémů a já si jimi nechci procházet znova. Opravdu tu špatnou energii nepotřebuji ve svém životě,“ řekl Poirier pro ESPN.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tato odpověď může mít mnohem více významů, než vás po prvním přečtení asi napadlo. Conor je světová superstar a za zády má obrovský zástup fanoušků. Pokud by se s Dustinem pustil do dalšího ostrého sporu, tito fanoušci by zahltili Dustinovy sítě nenávistnými zprávami.

Další věc je ta, že s Conorem nikdy nevíte, jaký termín a váhová kategorie platí. Tato skutečnost přináší jak do vaší přípravy, tak i vašeho života spoustu nepříjemných nejistot, o čemž by takový Michael Chandler mohl dlouhé hodiny vyprávět.


A v neposlední řadě je všem dobře známo, že se McGregor svým soupeřům snaží dostat do hlavy a tím je oslabit. Svým způsobem to zvládl i u Khabiba Nurmagomedova, kterému urazil víru i rodinu, čímž se ho v době zápasu snažil vyvést z klidu a předem připraveného taktického plánu. Teoreticky má tedy Dustin pravdu, že s Conorem přichází spousta problémů, zejména pokud by se pod palbu urážek měla opět dostat jeho žena. 


Další články