Sleduj nás

Tady vidíte, že jsem žádný zákon neporušil, vrací úder Muradov, který získal české vízum

Tady vidíte, že jsem žádný zákon neporušil, vrací úder Muradov, který získal české vízum
Makhmud Muradov je zpátky v Praze a opět se může vídat s dcerkou. „Jsem zpět v Čechách. A úplně legálně, takže jsem nic neporušil. I když se o mně říkalo kdeco,“ vpálil kritikům.


Byla kolem toho celkem velká aféra. Uzbecký zápasník měl údajně jisté vazby s Vlastislavem Římským, který za své činy dokonce skončil ve vězení. Mach měl s tímto kontroverzním podnikatelem spolupracovat, vydírat lidi či pašovat cigarety. Těch obvinění bylo vícero, ale žádné se nakonec neprokázalo jako skutečné.

„Co se stalo? Nic se nestalo, byl jsem v Uzbekistánu, požádal jsem o vízum na Slovensku a vyhověli mi. A když jsem ho dostal, moje právnička udělala nějaké kroky, požádali jsme také o české, a i to jsme nakonec dostali. Jsem tak zpátky v Čechách. A úplně legálně, takže jsem nic neporušil. I když se o mně tady říkalo kdeco, nikdy jsem neporušil zákon,“ vracel Muradov úder všem kritikům, kteří ho vinili z nelegální činnosti, jíž se podle všeho vůbec nedopustil. Udělené vízum tomu má být důkazem.

iaf ondrus vemola muradov

„Nejvíce jsem se těšil na svou dceru. Byl jsem prostě rád, když jsem jí slyšel říkat ‚Tatínku, tatínku, kde jsi byl?‘ Sejít se s dcerou pro mě bylo prostě nejvíc,“ svěřil se uzbecký bijec deníku Sport, který zápasníka po jeho návratu do Čech rychle odchytl a vyzpovídal.


Teď tedy bude Mach trávit týden v Česku a pak se opět přesune za hranice, tentokrát do Polska, kde naváže na svou přípravu pro říjnový UFC turnaj v Abú Dhabí.

„První fázi přípravy jsem odjel doma v Uzbekistánu s klukama v horách. Ale chyběly mi sparingy. Nějaké jsem tam měl, ale tady v Čechách nebo v Polsku je to něco jinýho. Takže teď se zaměřím právě na to. A dostal jsem spoustu motivace, když jsem byl doma. Lidi za mnou chodili, fandili mi, což je pro mě opravdu skvělá motivace,“ přiznával Muradov.

https://top-fight.cz/ceska-scena/z-principu-uz-nechci-ceske-obcanstvi-informoval-muradov/

Další články