Sleduj nás

Tadeáš Veselý to schytal. Kromě skandování tlustá sv*ně si ho chtěl podat i elitní fighter

Tadeáš Veselý to schytal. Kromě skandování tlustá sv*ně si ho chtěl podat i elitní fighterFOTO: CLASH OF THE STARS

Tohle nebyl pro Tadeáše Veselého šťastný večer. Nejprve přišla drtivá porážka v prvním kole a poté doslova strach o život. 

První dramatická situace přišla v zápase, který Tadeáš zabalil během pár minut s vysvětlením, že má prasklé ledviny. Následně si na něj u klece počíhal Tadeáš Růžička, který si chtěl s internetovým drsňákem pohovořit.

V celé organizaci Clash of the Stars těžko najdete borce, kterého fanoušci tak nesnáší. Už při nástupu se na celou halu rozeznělo skandování „tlustá sv*ně“ a nutno uznat, že Tadeáš svým výkonem názor veřejnosti příliš nevylepšil. 


Jeho soupeř YouTuber Fayne sice od Veselého schytal během předzápasového rozhovoru dávku pepřového spreje, ale v zápase jej totálně přejel. Veselý se vzdal již v prvním kole, což vysvětlil následovně.

„Praskly mi ledviny. Jdu na operaci, tak čau!“

Jak moc je toto tvrzení pravdivé, to ví asi jen sám Veselý, ale tím pro něj drama rozhodně neskončilo. U klece totiž na svého jmenovce čekal Tadeáš Růžička, kterého chování rádoby gangstera dlouhodobě vytáčí a nyní se rozhodl, že přišla ta pravá chvíle na konfrontaci.


„Tak co je, kur*a. Ty buzerante! Čekám tu na tebe. Pojď sem dělej,“ poňoukal tlouštíka Mawar.

Přítomná ochranka samozřejmě nenechala hvězdu Spejbl Gymu, aby si s Veselým pohrál, a tak na insultaci nedošlo. 

Smolný večer měl ovšem pokračování, protože Růžička nebyl ten den jediný, kdo si chtěl na nepopulárním borci zchladit žáhu. Dramatický odchod z haly detailně popsala Veselého přítelkyně, která se o stresujícím zážitku podělila na svém Instagramu.

„Hodinu jsme vymýšleli, jak se bezpečně dostat z haly s Tadeášem. Čekalo tam na něj spoustu hrdinů, kteří se chtěli pustit do člověka, který nemůže chodit. Ano, dělá bizar na internetu, s hodně věcmi také nesouhlasím, ale tohle už přesáhlo vše. Jedna věc je tvořit bizar a druhá věc je, když se člověk ani nemůže dostat do nemocnice se silnými bolestmi kvůli tomu, že se bojí o svůj vlastní život. Sociální sítě a realita se musí rozdělovat.“ 
 


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články