Sleduj nás

Tadeáš Růžička před zápasem omdlel! Z Thajska si dovezl nemoc, čeká ho dlouhá léčba

Tadeáš Růžička před zápasem omdlel! Z Thajska si dovezl nemoc, čeká ho dlouhá léčbaFOTO: Clash of the Stars

Zdravotní obtíže, které nepřejete ani tomu největšímu nepříteli. Mladý bojovník si z tréninkového kempu v Asii dovezl suvenýr, o který rozhodně nestojí. Jeho účast na nedělním turnaji Valhalla Fighting tak byla vyloučená.

Okolo hvězdy Spejbl Gymu je pořád rušno. Tadeáš Růžička si vyřešil své osobní problémy a vyrazil do kolébky Muaythai. V Thajsku dokázal najít novou motivaci a stihl i jeden těžký zápas s čínským soupeřem. Cenné zkušenosti se chystal prodat na domácí půdě, kde jej měl čekat souboj v organizaci Valhalla. Ten se ovšem pro tentokrát ruší a Jozef Škop musí se svým zaměstnavatelem hledat náhradního soupeře.

„Zdravím všechny fanoušky organizace Valhalla Fighting. Mám pro vás špatnou zprávu. Ve středu jsem při dělání váhy omdlel. Ztratil jsem vědomí, což se mi běžně nestává. Šel jsem na krev a bylo mi zjištěno, že jsem si z Thajska přivezl zlatého stafylokoka a streptokoka. Začal jsem s tím tedy bojovat. Šel jsem na infuze a vyzkoušel jsem různá nakopnutí organismu. Bohužel, mám teď zimnice a oslabené celé tělo. Nemohu se tedy ukázat, ale o zápas nepřijdete. Vím, že spoustu z vás chtělo vidět, jak dostanu granáty od Škopa. Mnozí však také chtěli vidět můj výkon. Zápas určitě dostanete na další Valhalle,“ prohlásil „Mawar“ ve videu, které organizace uveřejnila na svých sociálních sítích.


Valhalla se specializuje na zápasy holých kloubů, ale Tadeášův souboj měl podle všech informací proběhnout v malých 4oz rukavicích na MMA. „Tyson“ Škop se kromě Valhally představí i na turnaji Gladiators Fight Night, který hostí Mladá Boleslav. Tadeáš Růžička se musí aktuálně soustředit na vyléčení vážných zdravotních komplikací, což se mu snad brzy podaří a uvidíme jej opět řádit v ringu.


Další články