Sleduj nás

T.J. Dillashaw hoří touhou stát se znovu šampionem, výhrami se chce vykoupit ze svých hříchů

T.J. Dillashaw hoří touhou stát se znovu šampionem, výhrami se chce vykoupit ze svých hříchů

Bývalý šampion bantamové váhy T.J. Dillashaw (16-4) si odpykal rok ze svého dvouletého trestu, který mu byl udělen za využití zakázaného erytropoetinu. Už teď se však nemůže dočkat, až se bude moct vrátit zpátky. Plány jsou velké.

„Stále se s tím peru. Jsem naštvaný jak na sport, tak i sám na sebe, ale už se nemůžu dočkat, až se vrátím zpátky. Je to můj motor, který mě žene kupředu. Chci se dostat tam, kam patřím. Chci zápasit, abych se mohl vykoupit ze svých hříchů,“ přiznával upřímně Dillashaw.

Novým šampionem bantamové váhy je nyní Henry Cejudo (15-2), na něhož už brzy bude čekat povinná obhajoba proti Josému Aldovi (28-6). Karty se tedy v této divizi ještě mohou zamíchat.


„Bohužel budu mít v životě stále několik nepřátel, to se nezmění, avšak Cejuda do nich nepočítám. Je to sice užvaněný blbeček, ale spoustu toho, co říká, nemyslí vážně. Odveta s ním mě motivuje o to víc. Chci svůj pás zpátky a doufám, že to bude proti němu,“ přiznával čtyřiatřicetiletý rodák z Kalifornie.  


Dana White se ještě před rokem nechal slyšet, že má v úmyslu muší a bantamovou váhu kvůli nízké atraktivitě zrušit. Tehdejší Cejudova výhra právě nad Dillashawem tento krok oddálila, ovšem není nikde psáno, že si to White po čase opět nerozmyslí, proto bude určitě dobré, pokud v těchto hmotnostních kategoriích zůstanou lidé, kteří mohou tu pozornost nějakým způsobem budit. T.J. Dillashaw je nepochybně jedním z nich.


Další články