Sleduj nás

Syna do školy nepustím! Nechci, aby se z něj stal gay nebo satanista, překvapil netradičním názorem UFC bojovník

Syna do školy nepustím! Nechci, aby se z něj stal gay nebo satanista, překvapil netradičním názorem UFC bojovníkFoto: UFC

Dlouho neporažený Bryce Mitchell platil za jednoho z největších talentů pérové váhy. Kromě nesporného sportovního nadání na sebe Američan poutá pozornost i hodně kontroverzními názory.

Třicetiletý bojovník na sebe poprvé výrazněji upozornil, když ovládl sedmadvacátou sérii show The Ultimate Fighter. I po vstupu do UFC potvrzoval vysokou sportovní výkonnost a zvládl vyhrát dalších pět zápasů v řadě. Během této série si poradil například s Andre Filim nebo Edsonem Barbozou. Kosa na kámen narazila až při střetu s aktuálním šampionem Iliou Topuriou, který Bryce nejprve rozstřílel v postoji a následně nekompromisně uškrtil.

Po tomto nezdaru přišla bodová výhra nad Danem Igem, ale bitvu s veteránem Emmettem by Mitchell asi nejraději vymazal z paměti. Středoškolský učitel trefil svoji pověstnou pravačku a nebohého Mitchella křísili v kleci dlouhé minuty. Pokud si myslíte, že se po takové bombě Američanovi rozsvítilo, jeho poslední výroky vás vyvedou z omylu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Chci váš všechny vyzvat, abyste neočkovali své děti. Myslím si, že je to špatné pro jejich zdraví. Potenciálně je to může i zabít nebo to z nich udělat autisty. Všechna očkování jsou jedovatá. Tuckera navíc rozhodně nebudeme posílat do školy. Nechceme, aby se z něj stal gay, satanista nebo komunista,“ prohlásil o svém čerstvě narozeném synovi Mitchell.


Šílené konspirační teorie nejsou u tohoto bojovníka žádnou novinkou. Z jeho výroků by se dala sestavit slušná publikace, která by na jednu stranu rozhodně pobavila, ale na druhou je děsivé, čemu lidé dokáží věřit.

„Koronavirus je produktem amerických chemických laboratoří. Myslím, že svět se teď brzy zhroutí a každý začne na každého střílet,“ prorokoval konec světa Mitchell v době, kdy se lidé museli potýkat s nebezpečným virem. Jako většina vyznavačů konspiračních teorií i on zpochybňuje obvyklé verze o evoluci člověka. Jako třešnička na dortu působí jeho hláška o placaté Zemi, okolo které se točí kromě Měsíce i Slunce.

Zdroj: Instagram Bryce MitchellDalší články