Sleduj nás

Strickland? Ještě neměl dobrého soupeře. A Hermansson? Ten působí vyděšeně, vysledoval Rockhold

Strickland? Ještě neměl dobrého soupeře. A Hermansson? Ten působí vyděšeně, vysledoval Rockhold
Luke Rockhold není unesený tím, co zatím na nejvyšší MMA scéně předvádí tlučhuba Sean Strickland.

Ten se pasoval do role budoucího vládce divize střední váhy a už teď se nemůže dočkat dne, kdy se střetne s neomylným šampionem Israelem Adesanyou. V jeho prospěch navíc mluví i skvostná forma, kterou korunuje šest po sobě jdoucích výher v řadě, přičemž tu poslední ukořistil nad jindy nebezpečným Jockerem Jackem Hermanssonem.

Pro mnohé je Hermansson držitelem velkého jména, nikoliv ovšem pro bývalého šampiona Lukeho Rockholda. „Jack v tom boji nepředvedl nic, na co by mohl být pyšný. Podle mě byl pouze vyděšený jakkoliv reagovat. V tom duelu se ani neobjevil,“ okomentoval skrze MMA Junkie Jockerův neslaný výkon, který jako ryzího zemaře nedoprovázel vesměs žádný grappling.

I proto Rockhold Stricklanda zatím neuznává. „Ještě se nedostal do žádného zápasu, kde by jeho zkušenosti byly pořádně prověřeny. Dle mého ani nemá mysl zabijáka. Přesně toho zabijáka, za kterého se považuje. Nevidím v něm nic, co by mě naplňovalo přesvědčením, že tohle někdy bude elitní zápasník,“ vypozoroval bývalý mistr střední váhy, který se v létě vrátí zpátky do akce. Jeho příštím soupeřem by se přitom údajně měl stát Brazilec Paulo Costa.

Další články