Sleduj nás

Strčili mu kameru s bleskem před obličej a křičeli na něj, že prohraje. Vémola ale nakonec Prince totálně vyškolil

Strčili mu kameru s bleskem před obličej a křičeli na něj, že prohraje. Vémola ale nakonec Prince totálně vyškolil

Takhle se perou lvi! Karlose Vémolu potkala jen chvíli před zápasem s Princem Aounallahem nepříjemná událost. Trenér soupeře mu strčil před obličej kameru i s bleskem a snažil se ho zmást. Ani pokřik „Ty prohraješ“ ovšem Terminátora od jeho proslulé vémolice nezastavil.

„Podobné chování bych čekal od nějakého ožralého fanouška, ne od střízlivého trenéra soupeře“ pravil chvíli po své výhře český Terminátor, jenž byl možná až sám překvapen, jak bylo utkání snadné. Prince si možná před zápasem troufal, avšak v kleci to rozhodně neukázal. „Odolnost prokázal velikou, ale nečekal jsem, a to se nechci vymlouvat, že se bude jenom bránit. Nezaútočil na mě pořádně ani jednou! Nicméně protože jenom ležel a neustále se bránil, tak se mi neotevíralo ani moc možností, jak ho ukončit před limitem,“ vysvětloval Vémola, co si svou roli doručovatele nyní dozajista užil.

Francouzský bijec, který dříve porazil Martina Šolce (submise - 1. kolo) nebo Eldara Rafigaeva (TKO - 1. kolo) rázem pochopil, že je v Česku kořist, na níž jen tak mít nebude. Totéž zjistil i jeho trenér. „Že já prohraju? Jdi do p*dele!“ zakřičel Karlos na Princova kouče, který jen zpovzdálí musel náhle polykat svá předchozí slova. „Nejsem ten, kdo si něco začíná, ale také si nenechám nic líbit. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Chtěl jsem mu dát jasně najevo, že udělal špatně. Kde je nějaká úcta k soupeři? Nejednalo se o žádné sportovní jednání!“ vysvětloval Vémola ten rozruch, k němuž došlo chvíli po zápase.


Další články