Sleduj nás

Strach o legendu! Před odletem málem zkolabovala. Nemohla dýchat. Zasahoval lékařský tým

Strach o legendu! Před odletem málem zkolabovala. Nemohla dýchat. Zasahoval lékařský týmFoto: Most Valuable Promotions

Pouhé dva měsíce před návratem do ringu se Mike Tyson musel odebrat do péče lékařů. Ti byli zavolání poté, co začal kolabovat před odletem z Miami do Los Angeles.

Poslední tisková konference i některé tréninky se konaly na Floridě a Mike Tyson rozhodně nedával najevo jakoukoliv slabost. Když ale nastal čas návratu do Kalifornie, došlo k náhlé příhodě, která si vyžádala okamžitý lékařský zásah.

Jak informují Tysonovi zástupci prostřednictvím webu Mirror Fighting, slavná boxerská ikona nemohla dýchat, udělalo se jí nevolno a přivolala si pomoc. Letadlo, jež se právě chystalo k odletu, svůj start odložilo o dvě hodiny. Zatím není jasné, zdali byl Tyson na palubě, anebo zůstal v péči lékařů na Floridě.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Mikeovi se udělalo nevolno, měl závratě a špatně se mu dýchalo. Tento problém jsme přisoudili potížím s klimatizací. V letadle bylo strašné horko a vydýcháno. Teď je to podstatně lepší,“ vyjádřil se k situaci jistý Tony Goodrow, který však stále nepotvrdil, zdali Tyson do Kalifornie odletěl, nebo ne. Pro doplnění této informace si zjevně budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Iron Mike to má necelé dva měsíce do svého boxerského zápasu s Jakem Paulem. Poslední dny zažívá opravdové peklo, a to nejen v přípravě, ale i při plnění mediálních povinností, kterých kvůli propagaci duelu není zrovna málo.


Doufejme tedy, že všechny problémy budou zažehnány, a kdyby náhodou ne, tak by zdraví mělo zůstat na prvním místě. I když je jasné, že pro tak velkou platformu, jako je Netflix, by bylo zrušení souboje naprosto nepředstavitelnou věcí. Zejména teď, když je kompletně celý AT&T Stadium v Texasu vyprodaný. A to včetně několika zlatých VIP lístků v hodnotě padesáti milionů korun…


Další články