Sleduj nás

Sterling: Zcela upřímně, Volkanovskiho bych vzal na zem a donutil ho odklepat

Sterling: Zcela upřímně, Volkanovskiho bych vzal na zem a donutil ho odklepat

Alexander Volkanovski je vážnou hrozbou, na kterou ještě v UFC nedokázal najít nikdo recept. Aljamain Sterling ovšem věří, že bude první.


Šampion proti šampionovi, tak to mají lidé nejraději a přesně tento zážitek se jim pokusí muž s přezdívkou "Funky" doručit.


To, že na neomylného Volkanovskiho doposud nikdo nenašel recept, je údajně chybou taktiky. Jen Brian Ortega ho prověřil na zemi, ale tomu tam chyběla patřičná kontrola. To by Sterling pochopitelně změnil."Můj upřímný názor... Domnívám se, že bych Volkanovskiho velmi snadno stáhl na zem a tam ho donutil odklepat," napsal Sterling na své sociální sítě.


Alex Volkanovski zapas

Tím tak navázal na svou předchozí myšlenku


Bantam ho už tolik nebaví a rád by se přesunul v kategorii nahoru."Je to tak ještě na jeden zápas. Vím o sobě, že jsem v bantamu nejlepší. Nějací steroidy nasypaní Yanové mě nezajímají. Skutečně mám za to, že ani v pérové váze bych neměl problémy. Když vidím, kdo tam je...," rýpnul si Funky.


Shodou okolností plánuje přesun v kategorii i Volkanovski. Tak aby Aljo neměl smůlu, až se vydá nahoru.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články