Sleduj nás

Starosta Novotný odpovídá na výzvu od Aleše Bejra. Přijímá! Budou létat tvrdé facky!

Starosta Novotný odpovídá na výzvu od Aleše Bejra. Přijímá! Budou létat tvrdé facky! Foto: RedFace

Pavel Novotný je připravený vkročit do zápasu. Box je na něho ale příliš měkký sport, tady budou létat tvrdé facky!

„Psychopat“ Aleš Bejr byl začátkem tohoto týdne představen jako nový promotér a spolumajitel RedFace, kde rovnou využil příležitosti, že má organizace pod sebou smluvně zavázaného řeporyjského starostu Pavla Novotného.

Aleš dal během úvodní tiskové konference vzpomenout na spor, který se starostou má, a ukázal příspěvek ze sociálních sítí, kde jím byl uražen.


„Pan Novotný mi napsal koment pod příspěvek od pana Díry – Lásko, neodjížděj! – kde řekl, že se neumím prát a že jsem bu*erant. To o mně napsal jakoby bezdůvodně. Co si to ku*va dovoluje?!“ dotazoval se.

„Nicméně, pan Močka má u nás podepsanou smlouvu, a  dokonce si vzal i padesát tisíc záložičku. Takže já ho teď tady vyzývám na zápaseček. Ve smlouvě má fackovanou nebo box, tak si může vybrat, jakej chce styl, a dáme si spolu zápasíček. Ať si to spolu vyřešíme, kdo že se to neumí prát!“ přidal.


Uběhlo sotva pár dní a Pavel Novotný o sobě dal znovu vědět. Žádný zbabělý úprk, jak si mnozí lidé mysleli, se z jeho strany nekoná. Naopak je připravený svým slovům dostát. A to u fackovacího stolku.

„Poslouchej, ty nulo!“ pustil se Novotný do Aleše Bejra. „Já s tebou nemůžu boxovat, ale hlavně ty neumíš boxovat! Já jsem tě viděl boxovat, ty k*eténe! Neumíš boxovat! Nulo! (…) Já jsem kdysi s RedFacem začínal… a slyšels někdy o fackovaný, ty idiote? Ne? Tak si o ní něco zjisti! Bu*erante!“ uvedl starosta a zdvihl prostředníček. „Aby ses ještě nedivil!“ dodal a poukázal na červený trikot organizace. 

Kam toto všechno směruje, je jasné. Po vzoru Ruska, Polska nebo Ameriky se lidé dočkají prvního zápasu ve fackované i u nás. A jako překvapení nebude Pavel Novotný jediným známým jménem, které se do ní pustí. Dle našich informací je organizace v kontaktu ještě s několika dalšími celebritami. Všem je však jasné, že co se napětí týče, Novotného s Bejrem nic nepřekoná.  Další články