Sleduj nás

Stáhl jsi ruku na mého bráchu, teď po tobě sáhnu já, hrozí Logan Paul Tommymu Furymu

Stáhl jsi ruku na mého bráchu, teď po tobě sáhnu já, hrozí Logan Paul Tommymu FurymuFOTO: Shutterstock

Logan Paul očividně jen těžce nese boxerskou porážku svého mladšího bratra Jakea, a proto jej hodlá pomstít. 

Starší z bratrů Paulů se také vydal do Saúdské Arábie, kde se minulý víkend konala show v podání Jakea Paula s Tommy Furym. Druhý jmenovaný tuto bitvu vyhrál, a to zcela v rámci pravidel, ale přesto si zadělal na pořádném maléru. 

Protože Tommy patří mezi ty lidi, co si otevírají pusu, stal se v Loganových očích hlavním rivalem a ničemou. To, že zbil jeho brášku, mu jen tak neodpustí, a tak jej nyní staví do velice ošemetné pozice. 

„Tommy má jedinou možnost. Musí mému bratrovi přijmout odvetu, jak to velí podmínky smlouvy. A kdyby se nedej Bože opět nečekaně zranil, kdyby vycouval nebo si něco vymyslel, tak už zasáhnu já,“ líčil Logan Paul ve svém podcastu. 

„To, jak se Tommy chová, je nepřijatelné. Je to podlá svině, vymýšlí si, chválí se, a ještě mu sudí šli na ruku, když ten duel jasně prohrál. Tak to ne, takhle by to nešlo… Aby si vyskakoval na mého mladšího brášku? To já jen tak nenechám! Za tohle ho zabiju!“ přiostřoval. 


„Tommy je podle mě jen namyšlený spratek. Vychvaluje se, a přitom v boji vůbec nic nepředvedl. Anderson Silva byl pro mého bratra těžším soupeřem,“ vypíchl na závěr Logan, který se celou událostí zdá být značně rozladěný. Protože je to však influencer, není vyloučeno, že to jenom nehraje pro budování atmosféry. 


Další články