Sleduj nás

Stačí jedna chyba, jedno mrknutí a jdeš spát, varuje Romero Adesanyu

Stačí jedna chyba, jedno mrknutí a jdeš spát, varuje Romero Adesanyu

Boží voják Yoel Romero (13-4) to rozhodně se svými titulovými ambicemi myslí vážně. V boji se šampionem Israelem Adesanyou (18-0) hodlá využít každé, byť i jen nepatrné chybičky soupeře.

„Samozřejmě, že budu vyhlížet KO. Budu hledat každičkou skulinku v jeho obraně,“ přiznal chvíli po veřejném tréninku Romero, jenž má na kontě 11 KO. Poslední, kdo mu touto formou podlehl, byl v únoru roku 2018 Luke Rockhold.

Boží voják patrně tuší, že s Adesanyou na body neuspěje. „Nechci do zápasu vlétnout jako šílený, ale vím, že potřebuju ukončení, mám-li vyhrát. Já a můj tým máme dobrý plán, jak Izzyho knokautovat. Půjdeme si za tím,“ pravil odhodlaně.


Yoel Romero cílí na světový rekord, díky kterému by zůstal v oboru ještě několik let

Šampion Israel Adesanya je na své profesionální MMA pouti zatím sice neporažen, ale zároveň je to také jenom člověk, který může dělat chyby. A protože se jedná o ryzího postojáře, jenž ve střední váze těží zejména ze své výšky, hodlá ho Romero trestat všude, kde to jen bude možné.


„Stačí jedna malá chyba, jedno mrknutí a boom, půjde spát,“ varoval nigerijského mistra.

Yoel Romero je mnohými přezdíván za postrach divize. Málokdy můžete tušit, co od tohoto chlápka očekávat. Jeho styl není tak technický, a díky tomu umí být pořádně nečitelný. A jeho rány dost bolí, o čemž se přesvědčil i sám bývalý šampion Robert Whittaker, který o tom vedl nejeden rozhovor.


Další články