Sleduj nás

Špatná zpráva pro Darrena Tilla! Naštval člověka, který klidně půjde do vězení, jen aby ho sejmul

Špatná zpráva pro Darrena Tilla! Naštval člověka, který klidně půjde do vězení, jen aby ho sejmul
Darren Till se snažil být v době koronavirové pauzy dost aktivní a jednou z věcí, jíž se pokoušel udělat, bylo dostat se Mikeovi Perrymu pod kůži. Po několika salvách urážek se mu to podařilo.

Britský bojovník, jehož zanedlouho čeká na bojovém ostrově zápas s bývalým šampionem Robertem Whittakerem, posunul „trolling“ na zcela novou úroveň, když Perrymu vytvořil vlastní webovou stránku, kde si ze svého soka utahoval. Šálek kávy ovšem právě přetekl.

„Darren si přeje, abych přešel do střední váhy, kde se domnívá, že se mnou zatočí. Neuvědomuje si ale, že když to udělám, tak jeho tlustou prdel roztrhám na kousky. Rozeberu ho přesně tak, jako jsem to udělal během našeho sparingu. Napral jsem ho sérií šesti, sedmi, osmi úderů ihned, jakmile jsem se dostal na dosah,“ reagoval Perry.


Till a Perry

„Nechci se tím šmejdem zabývat až do doby, než se spolu utkáme. Každý se mě ptá, proč jsem si ho zablokoval, jsem snad vyděšený? Ano, jsem vyděšený, ale ne z něj, pouze sám ze sebe a z toho, co bych mu udělal. Darren si se mnou hodlá hrát jenom přes internet, protože by mi nikdy nebyl schopný tyhle věci říct přímo do očí. Nikdo by si to nedovolil! Protože bych s tím kurva hned něco udělal. Nezajímá mě, kdo nebo co jste zač, nikdo se mnou nebude takhle jednat!“ zvyšoval svůj hlas.


„Sociální sítě nejsou skutečné. Chcete si hrát? Já na to nezapomenu! Kdybych tohohle zku*vysyna potkal někde na ulici, tak ho zmlátím hned a zadarmo. Pokud se někdy setkáme ve stejný čas na stejném místě, tak skončím ve vězení, neboť se z Tilla stane malý pí*us, který mě zažaluje,“ nebral si servítky Perry.


Další články