Sleduj nás

Soupeř pro Furyho odhalen! Na britskou těžkou váhu údajně čeká neporažený německý tank

Soupeř pro Furyho odhalen! Na britskou těžkou váhu údajně čeká neporažený německý tank

Tak nakonec nás čeká léto plné velkých bitev, které se ponesou na tom správném nádechu top bojovníků z těžkých váh. Nejprve bude Deontay Wilder v Brooklynu obhajovat svůj pás WBC proti Dominicu Breazealeovi, následně poputuje Anthony Joshua a jeho klenoty z IBO, IBF či WBO do New Yorku, kde se utká s tamní hvězdou Jarrellem Millerem, a jako třešničkou na dortu bude i sám Tyson Fury, který se pokusí zastavit doposud neomylného německého protivníka.

Na nějaké oficiální informace zatím stále čekáme, ale dle stanice ESPN, která má jinak atraktivní souboj odvysílat, se jedná o hotovou záležitost. Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) bude 15. června v Las Vegas čelit Tomu Schwartzovi (24-0-0, 16 KO).


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Zámořská redakce boxingnews přirovnává Schwartze k jednomu z posledních Furyho soupeřů Francescu Pianetovi. Podoba mezi oběma plyne zejména ze stylu boje, který sice není nijak efektivní, co se týká KO úderů, nicméně je velice účinný.

„Gypsy King“ tak pozná podobně aktivního soupeře, který bude chtít své vysoké ambice přetavit ve skutečnost. Jeho současná historie zápasů moc zvučných jmen nenabídla, což duel s Tysonem ihned změní.


Důvod, proč se má zápas uskutečnit v USA, plyne hlavně z reputace, kterou si Fury v zámoří buduje. Zdali by vyšel z toho utkání vítězně, dá se očekávat, že si jej pak vezme na paškál jeden z dvojice Deontay Wilder - Anthony Joshua. „AJ“ sám o sobě slíbil duel jak s Furym, tak i Wilderem, díky čemuž se nepochybně máme na co těšit.


Další články