Sleduj nás

Šolc se hájí: Nikdy jsem Karešovi neřekl, že zápas s Vémolou bude posledním

Šolc se hájí: Nikdy jsem Karešovi neřekl, že zápas s Vémolou bude posledním

Jak se zdá, pak bude mít tento příběh ještě svou dohru. Martin Šolc nám nedávno prozradil, že ho XFN samo oslovilo s nabídkou zápasu s Vémolou, přičemž Kareš a spol. již předtím věděli, že se rozhodně nebude jednat o jeho poslední představení.

Šéf organizace na to zareagoval tím, ať si Martin nevymýšlí, protože vůbec nechápal, proč najednou „změnil názor“, ale dál to řešit už „nechtěl“ (jako by nás sám vyzýval, ať si každý myslí, co jen chce).

Ke slovu se tedy opět přihlásil Šolc, jenž tvrdě kontruje: „Nikdy jsem ti neřekl, že zápas s Karlosem bude poslední!“ Na čem se tedy staví tato propagace dvou papírově zcela „odlišných“ bojovníků a dojde po těchto problémech k tomu duelu vůbec?


Martin Šolc nám nedávno prozradil, že ho XFN samo oslovilo

„Na žádné derniéře jsme se nedomluvili, XFN to jasně vědělo už před třemi měsíci,“ hájil se jedenačtyřicetiletý bojovník, u něhož je logické, že by se jeho aktivní kariéra měla co nevidět nachýlit ke svému konci. V blízké době by to však být nemělo. „Původní plán byl sice skončit letos, ale rozhodně ne po utkání s Vémolou. Čekají mě bitvy v Oktagonu MMA. Na další dva tři zápasy si ještě věřím,“ pravil.


Jak se tedy celá ta dohoda rodila? XFN si zakládalo svou propagaci na derniéře, jež byla samotným Šolcem několikrát popřena. „Tak ta nabídka tu byla už dvakrát v minulosti, ale pokaždé z ní sešlo. Jak se objevila potřetí, cena byla už v pořádku. Tu mi vždy představí moji promotéři, s nimiž se zároveň dohodneme na podmínkách. Navíc zde není moc lidí, co by odmítli zápas s Karlosem,“ prozradil o osm let starší borec, jenž se by se měl proti Terminátorovi 16. března postavit do klece.

I napříč tomuto direktu, jenž byl z velké části mířen na hlavu organizace X Fight Nights, zde prý není nic, co by donutilo jednu nebo druhou stranu couvnout. Duel by se tedy měl bez potíží uskutečnit. „Normálně se na Karlose připravuji, ale už nehodlám prozrazovat, jaké trumfy mám v rukávu,“ vracel se ke slovu Šolc, který se opíral o své předchozí tvrzení, že tak velký souboj by jen málokdo dokázal odmítnout.


Další předzápasové hecování od něj nemáme čekat. „Sociální sítě ani slovní přestřelky pro mě moc nejsou. Jsem si vědom, že to do této hry patří, avšak já se to snažím minimalizovat,“ dodal muž, jehož skóre zdobí deset výher z šestnácti zápasů a jehož největší síla se zakládá na tvrdých úderech. Jak si ovšem poradí v souboji na zemi, k němuž s Karlosem určitě také dojde, to ukáže až čas. Prozatím je na jeho výhru vypsán kurz rovných 10.


Další články