Sleduj nás

Snoubenka Deontaye Wildera požádala o zákaz přiblížení: Už 6 let mě bije, jednou mě málem udusil

Snoubenka Deontaye Wildera požádala o zákaz přiblížení: Už 6 let mě bije, jednou mě málem udusil Foto: DAZN

Tak to vypadá, že si svou munici Deontay Wilder vystřílel hlavně doma, takže mu na zápasy už nic nezbylo.

„The Bronze Bomber“ je procentuálně nejúspěšnějším knokautérem v celé historii boxu, jehož výkonnost v posledních letech značně polevila.

Obecně se předpokládalo, že za tímto úpadkem stojí jak věk, který nezastaví nikdo z nás, tak i náročná trilogie s Tysonem Furym, jež mu vzala opravdu hodně sil. Nyní, jak bylo potvrzeno jeho bývalou snoubenkou Telli Swift, za tím mohly být i rozkoly v rodině.

Swift, která to s Deontayem táhla již od roku 2015, podala minulý týden v pondělí žádost o zakázání přiblížení, s níž jí soud vyhověl. Ta žádost přišla pouhé dva dny po tom, co byl alabamský boxer v Rijádu tvrdě knokautován Zhilei Zhangem.

Ve své výpovědi Swift uvedla, že ji Wilder fyzicky týral, minimálně pětkrát od roku 2018 ji škrtil a několikrát ji ještě poplival. Vůbec nejhorší ze všeho bylo, když ji boxer při záchvatu vzteku narval hlavu do polštáře a dusil tak dlouho, že málem ztratila vědomí.


Swift dále uvedla, že letos v dubnu se její snoubenec dostal do jejího notebooku, ze kterého poslal několik znepokojujících zpráv jejím osobním kontaktům.

Zde ovšem všechna obvinění nekončí. Deontay Wilder měl své milované pravidelně hrozit násilím, z čehož si dodnes nese hluboké psychické následky. Taktéž hrozil zničením jejích oblíbených věcí a třikrát denně se dožadoval pohlavního styku.

Strach ze svého muže ve Swift dodnes přetrvává a nemít s ním dítě, už by ho dávno opustila. Když nyní Wilder prohrál zápas se Zhilei Zhangem, obávala se, že si na ní po návratu ze Saúdské Arábie bude chtít vybít svou frustraci, a proto požádala o zákaz přiblížení.


Wilder, jehož profesionální kariéra po poslední prohře patrně skončila, se k situaci zatím nevyjádřil. Dne 25. června má však zasedání u soudu, kde bude moct sdělit svou verzi příběhu.

Zdroj: TMZ Sports


Další články