Sleduj nás

Smutný úpadek slavného bojovníka. Je nám líto, Gustafssone, měl bys skončit

Smutný úpadek slavného bojovníka. Je nám líto, Gustafssone, měl bys skončit
UFC elita projevila svůj názor na adresu kdysi obávaného švédského Maulera. Ten v UFC prohrál čtvrtý zápas v řadě a jeho čas na vrcholu se již krátí.

Alexander Gustafsson je podle mnohých lidí bojovníkem, kterého nemůžete nenávidět. O to těžší proto je sledovat neúspěchy, které se na jeho kontě kupí.

Začalo to Jonem Jonesem, pokračovalo Anthonym Smithem, který Alexe donutil odejít do předčasného důchodu, ale když se vrátil, opět ho posadili na zadek Werdum s Krylovem. Všichni navíc Maulera ničí před limitem, což je jasným důkazem neodvratného úpadku.


„Gustafsson skončil,“ napsal bývalý šampion Daniel Cormier na své sociální sítě. „Potřebuje z tohoto sportu už odejít. Údery, které inkasuje, jsou tvrdé. Dříve je ale uměl sníst, teď už ne. Ta brada je pryč,“ všiml si.

Alexander Gustafsson ufc mma


„Odejdi, kamaráde. My všichni máme nějaké datum spotřeby. Jsi jeden z nejlepších zápasníků, kteří kdy v UFC byli a bohužel nedosáhli na titul,“ podotýkal.

Smutek na tváři neskrývalo ale ani mnoho dalších. „Alexander Gustafsson za svou kariéru svedl spoustu krásných bitev, a tak bychom si ho měli pamatovat…,“ napsal Brendan Allen, jenž nechce, aby si Mauler kazil reputaci podobně ostudnými výkony.

„Tohle je pro Alexe velmi smutný konec,“ smutnil šampion Aljamain Sterling, jenž přihlížel Gustafssonově porážce, která přišla v prvním kole na TKO.

https://twitter.com/DaggerHighlight/status/1550944526746783744?s=20&t=G7ubGuJ-VxMVgJBLvfDFRA

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články