Sleduj nás

Smutná zpráva! Mirko Cro Cop Filipovic prodělal mrtvici a končí kariéru!

Smutná zpráva! Mirko Cro Cop Filipovic prodělal mrtvici a končí kariéru!

Jedno je jasné, na zápas Jiří Denisa Procházka vs. Mirko Cro Cop Filipovic pod organizací Rizin nedojde. V pátek odpoledne totiž dorazily zprávy, že chorvatská legenda prodělala mrtvici a pokračování ve sportovní kariéře se v žádném případě nedoporučuje. Cro Cop tak musí pověsit rukavice na hřebík a podle jeho slov to mohlo dopadnout ještě mnohem hůř.

Mirko Cro Cop ukončil kariéru s profesionální bilancí 38-11. Sám by sice ještě zápasit chtěl, ale jeho zdravotní stav už mu to nedovolí. I přes jeho věk se mu nevedlo vůbec špatně. V organizaci Rizin nastřádal deset výher v řadě, naposledy se předvedl s Royem Nelsonem. „Právě jsem se vrátil z nemocnice, cítím se dobře a jsem v pořádku. Musím ale říct, je konec. Mrtvice mě malém stála život a nemohu si dovolit přijímat další rány do hlavy. Chce se mi brečet, následující měsíce budou bez tréninku hodně těžké,“ prohlásil Cro Cop na chorvatské státní televizi.

Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu