Sleduj nás

Smutná zpráva! Mirko Cro Cop Filipovic prodělal mrtvici a končí kariéru!

Smutná zpráva! Mirko Cro Cop Filipovic prodělal mrtvici a končí kariéru!

Jedno je jasné, na zápas Jiří Denisa Procházka vs. Mirko Cro Cop Filipovic pod organizací Rizin nedojde. V pátek odpoledne totiž dorazily zprávy, že chorvatská legenda prodělala mrtvici a pokračování ve sportovní kariéře se v žádném případě nedoporučuje. Cro Cop tak musí pověsit rukavice na hřebík a podle jeho slov to mohlo dopadnout ještě mnohem hůř.

Mirko Cro Cop ukončil kariéru s profesionální bilancí 38-11. Sám by sice ještě zápasit chtěl, ale jeho zdravotní stav už mu to nedovolí. I přes jeho věk se mu nevedlo vůbec špatně. V organizaci Rizin nastřádal deset výher v řadě, naposledy se předvedl s Royem Nelsonem. „Právě jsem se vrátil z nemocnice, cítím se dobře a jsem v pořádku. Musím ale říct, je konec. Mrtvice mě malém stála život a nemohu si dovolit přijímat další rány do hlavy. Chce se mi brečet, následující měsíce budou bez tréninku hodně těžké,“ prohlásil Cro Cop na chorvatské státní televizi.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!
Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži