Sleduj nás

Smrt v ringu? Vážně to někoho překvapuje? táže se překvapivě Dana White

Smrt v ringu? Vážně to někoho překvapuje? táže se překvapivě Dana White
Celý bojový svět byl šokován zprávou, že tento týden účastník souboje holých kloubů Justin Thornton podlehl následkům drtivého KO. Pouze takový Dana White místo kondolence pokládal záludné otázky.

Justin Thornton byl osmatřicetiletý zápasník, který si pod taktovkou společnosti Bare Knuckle FC chtěl přivydělat na stáří. V duelu s Dillonem Cleklerem však schytal KO, po kterém byl následně odvezen do nemocnice. Zde lékaři sdělili děsivou prognózu: zápasník bude až do smrti částečně paralyzován.

Ke klíčové události došlo 20. srpna, od té doby se celý svět modlil za Thorntonovo zdraví. Jakmile však jeho tělo zmohla infekce, už se s jeho zdravotním stavem dalo jen těžko něco dělat.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Opravdu to někoho překvapuje?“ tázal se poněkud šokujícně Dana White, zatímco ostatní kondolovali. „Tohle je bare knuckle fighting (souboje holých kloubů, tedy bez rukavic). Nejsem tohoto sportu vůbec žádným fanouškem. Cokoliv se tam děje, to považuji za znepokojivé. Děsí mě i to, když někteří naši bývalí zápasníci přechází právě k nim…“

„V UFC se nám nic takového nikdy nestalo. Sestavuji zápasnické karty už pětadvacet let, mám za sebou přes sedm tisíc fightů a v žádném jsme neměli nějaké vážnější zranění,“ poukazuje, že zápasníci pod ním možná nejsou nejlépe placeni, zato se jim dostává prvotřídní zdravotnické péče.

Další články