Sleduj nás

Slovy trenéra: Kdyby Woodley prohrál s Tillem, patrně by ukončil kariéru

Slovy trenéra: Kdyby Woodley prohrál s Tillem, patrně by ukončil kariéru
Šestatřicetiletý zápasník původem z Missouri sice nedávno obhájil svůj pás ve velterové váze, když ve druhém kole přemohl mladého Darrena Tilla, ovšem kdyby se tak nestalo, a že v tom souboji šel proti mnoha papírovým předpokladům, patrně by ukončil svou profesionální kariéru. „The Choosen One“ totiž stál před typem duelu vyhraj, nebo zemři! Alespoň tak to viděl jeho trenér.

„Myslím si, že to vidím nejenom já, ale i spousta dalších lidí si to uvědomila, v jaké těžké situaci se Tyron nachází,“ říká na adresu svého svěřence jeho dlouhodobý kouč a bývalý zápasník v UFC vet Din Thomas.

„Snažím se k vám být zcela upřímný a všímám si, že Woodley je často podceňován. Většina lidí ho odepsala ještě před tímto duelem a všichni naprosto zapomněli, čeho je vlastně schopný,“ pokračuje, přičemž si tak trochu rýpnul i do šéfa celé organizace Dana Whitea, který s vítězem UFC 228 dodnes nemluvil.


Tyron Woodley motivace

„Jsem rád, co se mu podařilo. Výkon ze sobotní noci prokázal mnohé, včetně udržení si jeho pozice na úplném vrcholu samotného žebříčku. Kdyby se mu to náhodou nepovedlo, media by ho sežrala zaživa. Byl to přesně ten typ zápasu vyhraj, nebo zemři, protože jakmile by zaváhal, všichni by ho zařadili o úroveň níž, kam on rozhodně nepatří,“ vysvětluje.


„Kdyby prohrál, nikdo by mu nedovolil odvetu. Místo toho by mu zvolili soupeře, který by chtěl jít postupně nahoru a vyzařoval podobné ambice jako tehdy Till. Opětovný ouboj o titul by pro něj byl pasé,“ dodává.

Další články