Sleduj nás

Slovy Terminátora: Není to tak dávno, co Kareš říkal, že nikomu nic nedluží. No a podívejte se na něj teď

Slovy Terminátora: Není to tak dávno, co Kareš říkal, že nikomu nic nedluží. No a podívejte se na něj teď

Internetová bitva dvou gigantů (tedy Vémola vs. XFN) se opět posunula na další úroveň. Zatímco promotér Petr Kareš stále poměrně nedávno naznačoval, že si advokát slavného Terminátora vymýšlí, tak dnes vyplouvají další špíny napovrch.

A bohužel to jenom ukazuje opět na to, že pokud máte u kormidla společnosti člověka, jenž má sice velké ambice, ovšem vůbec tomu nerozumí, tak to nemůže dopadnout dobře.

Jak jsme si mohli povšimnout během dění v poslední dnech, z XFN vystoupilo další eso, jímž je David Dvořák, a ihned po něm zareagoval i Alexander Cverna.

Karlos Vémola na tyto události zareagoval během živého vysílání na svém instagramu, kde potvrdil, že teď se přesně ukazuje, kdo mluvil pravdu. XFN dlužilo nejenom jemu, ale i dalším bojovníkům nemalé jmění a bohužel (opět na to musíme upozornit) ani ta komunikace ze strany společnosti nebyla zrovna ideální.


„Nyní můžete vidět, že jsem si nic nevymyslel,“ uváděl Karlos, čímž poukazoval na ty dva odchody, které dozajista nebudou poslední. Podle všeho by mohl být dalším i Patrik Kincl. „Já to začal řešit razantně, ale už jsem to musel udělat. A když to podobně vidíte třeba i u Dvořáka nebo u Kincla, tak je jasné, že je problém někde uvnitř.“

Vémola se díky přesunu do Oktagonu dle vlastního tvrzení posunul výše ve své kariéře a vesměs má pravdu. Nyní má možnost čelit soupeřům, jaké si on sám kdysi přál a které mu XFN nebylo schopné doručit, protože s nimi nikdo nechtěl spolupracovat. Dobrým příkladem nám jsou například Night of Warriors. Právě pod touto záštitou bude Karlosovi Oktagonem MMA dovoleno 6. dubna bojovat s Princem Aounallahem. Něčeho podobného by se u svého starého zaměstnavatele nedočkal.


„Kareš mi vyhrožuje, že mám platnou smlouvu, dokonce je ochotný to hnát až k soudu,“ pokračoval Terminátor. „Nakonec se ale nebude soudit ani se mnou, ani s nikým jiným. Nemůžete se totiž soudit s lidmi (obrazně řečeno se svými zaměstnanci), pokud vy sami děláte něco špatně. A Dvořák to sdělil všechno veřejně, že mu XFN dluží, přičemž Petr Kareš ještě nedávno tvrdil pravý opak.“

Větší potíže pro XFN však nastávají v bodě, kdy už pod nimi ani ostatní zápasníci nechtějí nastupovat. A změnit by to neměl ani slib, podle něhož „dostanou“ zaplaceno dopředu. Za vše mohou špatné zkušenosti a hlavně předchozí nekomunikace.

„Já jim přeju, aby se z toho zvládli vzpamatovat, ale prostě ať nám už nelžou. Podobně jako že nedluží mně, Dvořákovi, Rytmusovi, Kinclovi a dalším,“ překvapoval zejména jmenováním Rytmuse, do jehož kapsy mělo přiletět 5 milionů.


„Bohužel už ani v Brně jim nikdo nechce nastoupit. Alex (Cverna) jim to zrušil kvůli špatné komunikaci. Zápasníci pod nimi už nechtějí bojovat ani za příslibu, že dostanou zaplaceno dopředu,“ doplnil Vémola, který se momentálně připravuje na svou premiéru v Oktagonu proti Pawlu Brandysovi.


Další články