Sleduj nás

Slitování s Jonesem? Vůbec ne. Je to násilník, feťák a ještě podvádí ženu, tvrdí Covington

Slitování s Jonesem? Vůbec ne. Je to násilník, feťák a ještě podvádí ženu, tvrdí Covington

Když se Colby dostane ke slovu, obvykle je to kulomet urážek. A tentokrát se jeho cílem stala aktuální jednička pound-for-pound žebříčku Jon Jones.

„Bones“ již několik slušných dní vede osobní spory s UFC, kvůli kterým se dokonce vzdal svého mistrovského pásu. Aby to americký bojovník v očích svých fanoušků alespoň částečně napravil, rozhodl se „vyčistit“ svoje město. A to doslova. Jak od nepořádku, tak od gaunerů.

V jednom ze svých posledních videí na Instagramu Jones sdílel záběry, jak zastavuje dva sprejery, kterým odebírá jejich výbavu na graffiti. Všichni Jona za tento akt velebili, ale když se nad tím zamyslíte, jako to udělal Colby, pak můžete dojít k závěru, že bylo všechno jen hrané.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Jonny je směšný! Nejdřív prosí UFC o peníze a pak se zničehonic objeví video, jak zastavuje dva vzbouřence na ulici, aby tím ukázal, jaký je hrdina. Myslím si, že to pouze poukazuje na jeho falešnost. Je to jen pitomec, co je v podmínce za to, že se před pár dny opil a pak použil střelnou zbraň,“ nebral si servítky Covington.

„Ještě minulý týden sis užíval se dvěma šlapkami, zatímco tvoje žena hlídala děti doma. A po těch všech steroidech a kokainu, který jsi vyšňupal, nám chceš říct, že jsi dobrý chlap? Jone, ty vůbec nejsi dobrý člověk, tak se přestaň chovat jako hrdina,“ vzkazoval mu.


A co se týká Jonesovy prosby ohledně zvýšení platu v UFC, ani s tím by u Colbyho nepochodil. „Jedna věc je udělat chybu a druhá věc je tu chybu zopakovat. Chováš se jako odpad, kterému by nemělo být nic zaplaceno. Nikdy bys neměl znovu bojovat, už dávno jsi měl být suspendován na doživotí! Nechápu, jak můžeš být stále v UFC, když jsi neuspěl ve třech testech na steroidy,“ divil se Covington.


Další články