Sleduj nás

Skutečná facka? Jen filmový kousek. Aleš Bejr v nové kampani bojuje proti šikaně a drogám

Skutečná facka? Jen filmový kousek. Aleš Bejr v nové kampani bojuje proti šikaně a drogámFoto: RedFace

Internetem se šíří video, na kterém Aleš Bejr vlepil facku Vencovi Krškovi. „Jak si někdo něco takového vůbec může dovolit?“ ptají se lidé. „A zejména promotér!“ Odpověď je však prý prostá.

Aleš Bejr je znám svým psychopatickým vystupováním. Pomalu byste nenašli člověka, který emocemi protkané výkony dokáže zahrát lépe než on. V momentě, co se stal součástí organizace RedFace, se vědělo, že svůj um přenese i na toto pole. Netušilo se však, že se stane součástí nové kampaně.

„Je to kampaň sponzorovaná drinkem 3XP a několik lidí z řad světských již odhalilo, že naše dění v talkshaw bylo celé hrané… Víte, prezentujeme lidem nejenom klasické zápasy, které by je měly bavit, ale snažíme se poukázat i na dění ve světě, se kterým absolutně nesouhlasíme. Diváci by to lépe pochopili, kdybychom dostali příležitost odvysílat celou sérii podcastu,“ sdělili naší redakci promotéři Aleš Bejr a Petr Diviš.


„V České republice je přes tři sta tisíc žen, jež jsou obětmi domácího násilí a díl Tong Po vs. Vencíček na to upozorňuje. Stejný problém je například s rasismem, na což pro změnu měl upozorňovat díl mezi Šormem a Frolíkem, ke kterému jsme se zatím nedostali. Říkáme ne alkoholu a drogám, což výrazně zmiňujeme ve videu, které bylo točeno v prostředí bezdomovců. Říkáme ne šikaně, na což upozorňujeme v díle Mechanika s panem Pípou. Je to celé kampaň proti všem těmhle věcem,“ uvedli.

„V minulosti jsme vedli kampaň na podporu malého Míši a rozhodli jsme v tom pokračovat. Teď jsme to chtěli spojit s větším zájmem o naše zápasy a využít více Alešova hereckého umu, který musím uznat, že je velice prvotřídní, protože to zahrál tak přesvědčivě, že tomu mnoho lidí uvěřilo. Ale jinak je to celé filmové dílo, máme vlastní štáb, vlastního střihače atd.,“ vyjádřil se Petr Diviš.


„Teď je to venku, ale neznamená to, že bychom s tou kampaní úplně přestali. Chceme pokračovat a nadále ukazovat lidem, jak jsou určité věci za hranou a špatné. Máme silného partnera, kterým je drink 3XP, a chceme s ním založit i neziskovku a dále se touto problematikou zabývat,“ dodali závěrem oba promotéři.


Další články