Sleduj nás

Shopaholic Adél skončila v posteli narkomana Kunštára. Byla o ničem, mám na lepší, říká o ní

Shopaholic Adél skončila v posteli narkomana Kunštára. Byla o ničem, mám na lepší, říká o níFoto: RedFace

Známý vagabund ze Sokolova Petr Kunštár odhalil, že měl románek se Shopaholic Adél. Za moc ale nestála.

Adéla Pulcová je sice slavná influencerka, ale údajně už ne tak dobrá milenka, o čemž se měl na vlastní kůži přesvědčit Petr Kunštár.

Kdo se pravidelně pohybuje ve světě bizáru, tomu toto jméno jistě neuniklo. Jde o zápasníka zábavní organizace RedFace a zároveň (snad už) bývalého narkomana, který si prošel několika léčebnami. Teď přespává na ubytovně v Sokolově, ale minimálně na jeden den se měl přesunout do hřejivého pelíšku Shopaholic.


Neznáme sice pozadí jejich románku, nevíme, kdy začal, přesto měl Kunštár potřebu jej vytáhnout napovrch. Na svých sociálních sítích naznačil, že mu media již začala dýchat na záda, a tak pravděpodobně nechtěl, aby to odhalení učinil někdo za něj. Přesto o Adél nemluvil zrovna hezky.

„Jo, tak jsem s ní spal,“ řekl zcela otevřeně. „Byla o ničem, mám na lepší,“ rýpnul si, jako by za tím vším bylo ještě něco více, co nám bude odhaleno později.


Pulcová se ke vztahu s Kunštárem zatím nehlásí, ani na něj nereaguje, přesto počítáme, že tak brzy učiní. Ví se pouze to, že má za sebou poměrně ošklivý rozchod se snoubencem Janem Kulasem, který otevřeně přiznal, že to s Adél již nezvládal. Označil ji za náladového a manipulativního člověka, jehož excesy nešly z dlouhodobého hlediska snášet. Nechceme přilévat oleje do ohně, ale nikdo neví, jakou roli v tomto rozchodu hrál i tento románek.

Petr Kunštár i nadále zůstává aktivním zápasníkem RedFace. Touto činností chce ukázat, že se člověk dokáže změnit, i když se na něm pořád ta nepříliš daleká minulost podepsala. Dělá ovšem něco pro svoje zdraví a pere se se životem jiným způsobem. Dost možná ho uvidíme už na příští tiskové konferenci, která se koná nadcházející pondělí 29. ledna v pražském FU Clubu. Další články