Sleduj nás

Shevchenko už ví, kdy se vrátí a jaké soupeřce chce dát šanci

Shevchenko už ví, kdy se vrátí a jaké soupeřce chce dát šanci
Valentina Shevchenko nehodlá lenošit. Po úspěšné obhajobě je připravena na další soupeřku, kterou o svém úmyslu hned informovala.

Čas rychle plyne kupředu, prakticky ještě párkrát se vyspíme a budeme tu mít 2. červenec, což je den, kdy dojde k turnaji UFC 276.

Právě zde vystoupí bývalá šampionka Miesha Tate, která při změně váhy (z bantamové do muší) údajně našla svoji starou formu. A tu teď hodlá promítnout v boji proti Lauren Murphy.


Motivaci k výhře bude mít určitě velkou. Jak se nyní nechala slyšet Valentina Shevchenko, tak pokud Miesha vyhraje, dá jí šanci zabojovat o její pás.

Shevchenko Santos


„Pořád slýchám, jak je teď Tate ve skvělé formě, což vzbudilo můj zájem. Je to přeci jen velká zápasnice a legenda našeho sportu, proto říkám, že pokud vyhraje nad Lauren Murphy, dám jí šanci, aby zabojovala o můj pás,“ uvedla Shevchenko.

V hlavě má naplánovaný i možný termín. „Někdy ke konci roku. Listopad nebo prosinec. Hlavně, ať je to na PPV turnaji, protože takovýto zápas si zaslouží velkou pozornost. Myslím, že by si ho fanoušci užili,“ řekla dominantní šampionka na tiskové konferenci.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články