Sleduj nás

Šestkrát víc než s Attilou! Karlos Vémola se chlubí sumou, co dostane za boj s Kinclem

Šestkrát víc než s Attilou! Karlos Vémola se chlubí sumou, co dostane za boj s Kinclem
Kdepak nějaké UFC či Zápas století s Attilou Véghem. Karlos Vémola dostane životní výplatu v odvetě proti Patriku Kinclovi.

Momentálně nám Terminátor laboruje se zánětem, ovšem kdyby se uzdravil a vše šlo podle původně načrtnutého plánu, pak by si mohl na konci roku přijít na životní výplatu. Přesná čísla odkryta nebyla, nicméně se hovoří o tom, že půjde až o šestinásobek výdělku, který Karlos obdržel za zápas s Attilou.

„Historicky bych teď měl dostat nejvíce peněz, co jsem kdy za jakýkoliv zápas dostal. Bude to více než za Marpa, ale i více než za Attilu Végha. Třeba šestkrát více!“ pochlubil se slavný olomoucký bojovník v rozhovoru pro Sportovní kavárnu. To bylo jen pár chvil předtím, než skončil v nemocnici se zánětem.

ladislav kutil marpo

Vémolu tak doprovází velká motivace, aby se na duel s Kinclem stihl zotavit. „Za Attilu jsem ještě zápasil za 3 koruny. Když nenastoupím, tak ty peníze nedostanu. To si myslíte, že je tam nechám?“ odmítl rovnou spekulace o tom, že by snad do zápasu nechtěl nastoupit, ačkoliv tu jistá pochybení jsou. Dovolí mu to jeho zdravotní stav?


„Rozhodně je to nepříjemné, ale co mi bylo řečeno, stále se nejedná o nic, kvůli čemu by neměl být zápas s Kinclem,“ odpověděl ve stručnosti promotér Oktagonu Ondřej Novotný, jenž doufá, že tedy vše proběhne podle původní osnovy.

Další články