Sleduj nás

Šest proher v řadě, ale sebevědomí mu nechybí. Jdu si zpátky pro titul, hlásí B.J. Penn

Šest proher v řadě, ale sebevědomí mu nechybí. Jdu si zpátky pro titul, hlásí B.J. Penn

Poslední zápasy v jeho podání vypadaly, jako kdyby bojoval spíše o čest než o titul, přesto se v bývalém šampionovi UFC probudilo odhodlání, s kterým by si rád připomněl svou slavnou éru.

Nick Diaz, Rory MacDonald, Frankie Edgar, Yair Rodriguez, Dennis Siver a Ryan Hall. To jsou jména všech borců, kteří vstoupili s B.J. Pennem do klece a na jeho konto připsali další porážku. Dnes již čtyřicetiletý havajský zápasník se tak trochu vždy pral sám se sebou a Dana White, ač s odporem, mu dával jednu šanci za druhou.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Během poslední porážky s Ryanem Hallem však už i samotnému šéfovi UFC došla trpělivost a Pennovi doporučil, aby položil rukavice na hřebík. Ten si jeho slova příliš k srdci nevzal, a dokonce se odhodlal k mnohem většímu cíli. Místo toho, aby se pokusil svou kariéru zakončit výhrou, tak veřejnosti představil, že se svou kariéru pokusí zakončit ziskem titulu.

„Ovšem, že miluji zápasení, jinak bych tenhle sport nedělal. Nyní to však už bude jiné. Už nevkročím do klece s tím úmyslem, že bych si nechal nakopat prdel, tentokrát si pevně věřím. Půjdu tam a kromě toho, že vyhraju, zabojuju také o pás. Stejně tak šíleně, jak to zní, tak šílené to bude, až se to doopravdy stane. Chci lidem ukázat, že je všechno možné, pokud na sobě tvrdě pracujete.“


B.J. Penn (16-3-2) se nám znovu ukáže na UFC 237, které se koná již tento víkend v noci ze soboty na neděli. Za soupeře mu byl zvolen Clay Guida (34-18-0),


Další články