Sleduj nás

Šéf UFC vysvětlil, proč nikdy neuspořádá zápasy proti šampionům Bellatoru či ONE FC

Šéf UFC vysvětlil, proč nikdy neuspořádá zápasy proti šampionům Bellatoru či ONE FC
Bellator i ONE FC shodně tvrdí, že mají lepší šampiony, než má hvězdné UFC. Proč tedy Dana White nechce uspořádat zápasy mezi organizacemi, aby je vyvedl z omylu?

Je to sotva pár dní, co Patricio „Pitbull“ Freire veřejně uvedl, že jsou šampioni Bellatoru daleko lepší jak šampioni UFC. Své přesvědčení byl ochotný potvrdit bitvou proti Islamu Makhachevovi nebo Alexovi Volkanovskimu, ale zelenou mu nikdo neudělil.

O možnost uspořádat zápasy mezi organizacemi se začalo zajímat vedení Bellatoru, které už teď spolupracuje s ONE FC, Rizinem, ale dokonce i Bare Knuckle FC. Pouze UFC se od těchto spoluprací distancuje a nikoho o svých kvalitách přesvědčovat nebude… Proč?


„Nemusím pořádat žádné zápasy mezi organizacemi, protože my jsme tou největší organizací na světě,“ odpovídal Dana White jako host v podcastu u Paddyho Pimbletta.

„Pokud je někdo tak dobrý, že přerostl svoji organizaci, tak nakonec stejně skončí u nás. Tak to prostě je,“ prohlásil s tím, že UFC je skutečnou MMA Ligou mistrů, do které se dostanou jenom ti nejlepší z celého světa. Bellator či ONE FC tedy mohou mít svůj vlastní názor, o nějakých společných turnajích s UFC si ale mohou nechat zajít chuť.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články