Sleduj nás

Šéf UFC odhalil, jaký je současný problém Conora McGregora a kdy ho plánuje znova uvítat v oktagonu

Šéf UFC odhalil, jaký je současný problém Conora McGregora a kdy ho plánuje znova uvítat v oktagonu

Vrátí se zpátky muž, jenž měl nejvyšší vlil na rozvoj MMA? Dana White poodhalil, kde momentálně vidí háček a kdy by případně k dalšímu velkolepému comebacku mohlo dojít.

„Conor McGregor je bezpochybně jedním z nejlepších fighterů na světě. Jeho jediným problémem v současnosti je, že je neskutečně bohatý a do toho si musí vybrat, co chce dělat,“ podotýkal prezident organizace během rozhovoru pro Yahoo Sports.

„Myslím si, že se Conor nachází v tom bodě kariéry, kdy má před sebou posledních pár zápasů… Každopádně v tuto chvíli je v důchodu, ale určitě bych nebyl překvapen, kdyby se vrátil v příštím roce, jakmile budeme vědět, jak se situace v lehké váze vyvine,“ dodával s jistým šibalským úsměvem na tváři. 


mcgregor_white

Původním plánem Dany Whitea bylo, aby si McGregor počkal na vítěze zápasu Khabib vs. Gaethje. Jiného soupeře mu nenabídl, což bylo jedním z důvodů, proč se Conor naštval a pověsil rukavice na hřebík. Následně z něj ale opadly emoce a už zase začal koketovat s návratem.


V současné chvíli se nám situace zkomplikovala. Khabibův otec Abdulmanap Nurmagomedov bohužel podlehl následkům koronaviru a teď se neví, zdali se Orel stihne vrátit včas, aby svůj trůn mohl bránit… Nebo zdali se ještě vůbec vrátí.

Conora mezitím stihl vyzvat Tony Ferguson, který si touží najít co nejrychlejší cestičku zpátky na vrchol. Zdali se tohoto souboje ovšem dočká, to je těžké tipovat.


Co však víme už nyní, je to, že sám irský Notorious ve svém posledním rozhovoru podotkl, že vyčkává na správnou nabídku, aby se mohl vrátit zpátky. 


Další články