Sleduj nás

Šéf UFC: McGregor chce zápasy s Cerronem, Masvidalem a Khabibem!

Šéf UFC: McGregor chce zápasy s Cerronem, Masvidalem a Khabibem!
Jeden z hlavních důvodů, proč se Conor McGregor pro zápas s Donaldem Cerronem přesouvá do velterové váhy, byl vysvětlen i samotným prezidentem UFC.

Dana White chvíli po přistání ve Washingtonu, kde se bude tento víkend konat další turnaj UFC, jehož součástí je i Makhmud Muradov, potvrdil, že si irský Notorious dělá zálusk na pás Největšího grázla planety, který má v držení Jorge Masvidal. Bojem s Cowboyem se má pouze předehřát.

„Conor chce stoprocentně zápas s Masvidalem. Takže uvidíme, jak se věci vyvinou. Nejdřív musí porazit Cowboye,“ odhaloval White svůj úhel pohledu.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Duel s Donaldem Cerronem se má uskutečnit 18. ledna na UFC 246. Ačkoliv se nejedná o titulovou bitvu, z hlediska show půjde o hlavní zápas večera, na jehož výsledku bude opravdu hodně záležet.

„V týdnu jsem se viděl s Conorem a musím přiznat, že je ve skvělé formě. Momentálně se nachází v situaci, kdy je pro něho výhra absolutní nutností. Mohu potvrdit, že to bere velmi vážně. Chce se vrátit, získat pás (BMF) a pak se přesunout ke Khabibovi (zpátky do lehké váhy),“ dodával šéf UFC.


Velmi zajímavé bude sledovat, pokud se Conor k Masvidalovi dostane, jak se s ním popasuje. Přeci jen je to rozený street fighter, jenž nemá ve zvyku podléhat KO síle svých soupeřů. Jeho konto sice čítá několik porážek, ovšem ty přišly formou opravdu těsného bodového rozhodnutí, což u spousty zápasníků nebývá vůbec obvyklé. Masvidal je ganster zvyklý prát se na ulici, kde ho vychoval sám Kimbo Slice. Jeho drsné lokty na UFC 244 ochutnal i sám Nate Diaz.

Další články