Sleduj nás

Šéf KSW o konkurenci s OKTAGONEM: Nepřijdou mi lepší a spíš berou nápady oni od nás

Šéf KSW o konkurenci s OKTAGONEM: Nepřijdou mi lepší a spíš berou nápady oni od násFOTO: KSW

Je skutečně OKTAGON MMA největší evropskou MMA organizací? Šéf KSW k tomu měl své slovo, které mluví o něčem jiném. 

V kancelářích OKTAGONu už mají poměrně jasno a cosi Ondřej Novotný i Pavol Neruda naznačili i do medií. Tím se veřejně postavili i před KSW, které je na trhu déle a teď o víkendu poprvé zavítalo také do Česka. 

Šéf polského velikána tato slova evidoval a rovnou se k nim v rozhovoru pro deník Sport vyjádřil. V podstatě řekl, že je rád za každou asociaci, jež pomáhá k rozvoji MMA, ale nálepku zcela největší organizace by OKTAGONu ještě nepřidělil. 


„Na svém trhu udělali dobrou práci, máme přátelské vztahy. Je vždycky hezké vidět uspět ostatní, pokud pomáhají s růstem MMA. Před dvaceti lety jsem měl stejný cíl, když jsme s KSW začínali, tedy abychom pomohli MMA v Polsku a v Evropě. Vidím rád, že tento sport roste na jiných trzích,“ řekl šéf KSW Martin Lewandowski o konkurenčním boji s československou organizací.

OKTAGON za nějakého rivala nepovažuje, ale to ani za inspiraci. „Myslím, že to spíše oni se inspirují od KSW, ale musel byste se jich zeptat. Na trhu jsme jednoznačně delší dobu, v podstatě jsme vytvořili plán, jak má vypadat úspěšné promování MMA,“ tvrdí. 


„KSW mělo podle údajů Googlu na MMA turnaji největší publikum v Evropě a mimo UFC, naši zápasníci jsou známí všude po světě a naše evropská expanze začala dříve, než OKTAGON vůbec pořádal první akci,“ dodal Lewandowski, proč řadí svou asociaci stále před OKTAGON. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články