Sleduj nás

Sean O’Malley věstí úspěšný návrat bývalého šampiona, pak ho ale z trůnu sám sesadí

Sean O’Malley věstí úspěšný návrat bývalého šampiona, pak ho ale z trůnu sám sesadíFOTO: UFC

Sean O’Malley netrpělivě čeká, až bude po titulovém zápase mezi Sterlingem a Cejudem. Ví totiž, že se utká s vítězem.

Mistrovský opasek bantamové váhy momentálně náleží Aljamainu Sterlingovi, který se už nyní o víkendu střetne s bývalým šampionem Henrym Cejudem. Ten se vrací po tříleté odmlce, kterou chtěl docílit toho, že se od UFC dočká lepší výplaty.

Podstatné je, že než Henry odešel do důchodu, loučil se jako vítěz. Na kontě měl šest výher v řadě a dominoval nad každým, komu jen čelil. Je těžké předpovědět, zdali v době pauzy nějak výrazně ztratil krok s touto hrou, ale mistrovské zkušenosti mu údajně zůstaly. A to mu bude stačit, aby nad Sterlingem vyhrál, myslí si Sean O’Malley.


„Podle mě je Sterling přesně tím typem soupeře, který Cejudovi sedne do stylu. Není to žádný extra ranař a na zemi nad ním také dominovat nebude. Cejudo je sice menší, zato ale rychlejší. S Aljem si bude hrát jako kočka s myší a nakonec ho udolá,“ předpokládá O’Malley.

„Osobně se domnívám, že to dojde na body, ale nedivil bych se, kdyby Henry v pozdějších fázích boje utáhl smyčku a nasadil nějaké škrcení. A až vyhraje, tak hned bude vědět, že na něho čekám,“ nezapomněl sdělit.


A tímto se dostáváme k tomu podstatnému. „Sugar“ byl prý jmenován dalším titulovým vyzývatelem v rámci bantamové váhy UFC.

„Já a Dana jsme prohodili pár slov a zkrátka se se mnou počítá. Půjdu proti vítězi titulové bitvy Sterling vs. Cejudo. A protože cítím, že Henry vyhraje, tak se postavím proti němu. Bude to fajn, na tento scénář lidé dlouho čekali. Ještě chvíli a pak si ho konečně užijí,“ dodal „Sugar“ ve svém podcastu „The Bro’Malley Show.


Další články