Sleduj nás

Se ženou jsme si vytyčili podmínky. Já mohu spát se všemi, ona nesmí z domu, říká UFC šampion

Se ženou jsme si vytyčili podmínky. Já mohu spát se všemi, ona nesmí z domu, říká UFC šampionFOTO: UFC

Aby mu jeho krásná žena nechodila za jinými, postaral se Sean O’Malley o to, že nevytáhne paty z domu. On sám si ale může užívat naprosto kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv.

Na turnaji UFC 292 porazil bývalého šampiona Aljamaina Sterlinga a sám se tak stal novým vládcem divize bantamové váhy. Po tomto úspěchu vystřelilo ego kontroverzního bojovníka vysoko nad mraky, že se nebál utrousit několik dalších nemístných poznámek.

Sean je ženatý muž, který ovšem nežije v klasickém monogamním vztahu. Toto pravidlo se týká pouze jeho půvabné partnerky, kterou si bojovník hýčká a vyživuje. On sám má volnou ruku k tomu, aby si mohl dělat vše, co se mu jenom zlíbí. 

„Já a Danya jsme trochu jiný pár. Ona je má královna, proto si ji hýčkám dárky a kupou peněz. Já mám zase volnou ruku, abych si mohl spát s kým chci a kdy chci. Jsem alfa samec, který přetéká testosteronem, a pokud to na mě přijde například během přípravného kempu, tak nepojedu několik desítek mil domů, abych to vyřešil. Ne, jsem celebrita a jako taková mohu mít určité výsady, co ostatní nemají,“ říkal o sobě.

Žena byla jeho rozhodnutím zklamaná

Původně Danya Seaonovo rozhodnutí nechtěla přijmout, ale nakonec ho akceptovala alespoň do takové míry, že kvůli němu přestala mít hysterické záchvaty. A to i navzdory tomu, že ona sama má přísný zákaz se s jinými muži vůbec stýkat.


„Danye se to zprvu nelíbilo, křičela a nadávala, ale nakonec stejně neměla na vybranou. Ona je moje královna, já ji vše platím, tak musí skousnout, že se čas od času vyspím s jinými ženami. Neexistuje však, že by to bylo i opačně. Pokud mám přípravný kemp, ona by neměla vytáhnout paty z domu,“ říkal.  

„Já jsem mladý a dravý muž. Jsem jako pes na řetězu, který tu smyčku kolem krku občas potřebuje povolit a pořádně se vyřádit… Je to jak pronesl Andrew Tate, pokud člověk dosáhne nějakého veřejného statusu, pak má jisté výsady, co ostatní nemají. Já mám právo se stýkat i s jinými ženami. Pakliže bych dělal v nějaké podřadné práci, takhle bych uvažovat nemohl,“ přiznal O’Malley na svém YouTube kanálu.


Další články