Sleduj nás

Santos: Snad si Jones nešňupne zase pár pikogramů, aby nám ten zápas nezrušili

Santos: Snad si Jones nešňupne zase pár pikogramů, aby nám ten zápas nezrušili

UFC 238 a spolu s ním i 6 červenec bude dnem, kdy do lasvegaské T-Mobile Areny zavítá několik špičkových zápasníků. Mezi nimi by neměl chybět ani Jon Jones a Thiago Santos, kteří si to spolu rozdají o titul polotěžké váhy.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Brazilského bojovníka nečeká vůbec lehký úkol. Doposud nikdo na mocného Bonese nenašel recept a podle papírových předpokladů by se na tom nic nemělo změnit ani nyní. Pokud však jde o sebevědomí, to Santosovi před velmi vyhlíženou bitvou rozhodně nechybí.


„Nějak mě netrápí Jonesova drogová minulost. Je to jako karma. Lidé si ho nebudou pamatovat jako šampiona, nýbrž jako někoho, kdo pil před řízením,“ používal poněkud zvláštní přirovnání. „Je to jeho věc a jeho život. Já budu vždy čistý a na to jsem hrdý,“ pravil zápasník, s nímž jsme se mohli osobně vidět na UFC v Praze.

„Nesnažím se zpochybnit Jonesovy kvality v oktagonu, ale zároveň z něho žádný strach necítím. Jediná věc, které se v souboji s ním bojím, je to, že na něj vůbec nedojde, protože si zase šňupne pár pikogramů a má příprava na něj by přišla vniveč. Pokud na ten zápas ale dojde, tak tam vlítnu a porazím ho,“ doplnil Santos.Další články