Sleduj nás

Šampion Adesayna předpověděl, jak zamete s Pereirou

Šampion Adesayna předpověděl, jak zamete s Pereirou
Israel Adesanya je před svou další titulovou obhajobou nečekaně dobře naladěný. Fanouškům slibuje snadnou práci a hladké vítězství.


Ve střední váze UFC je Adesanya jasným vládcem. Doposud zde ještě nenašel přemožitele, a proto všechny zajímá, zdali si svou neporazitelnost dokáže udržet i proti Alexovi Pereirovi. Jak všichni už dobře víme, to je ten soupeř, se kterým v rámci kickboxu již dvakrát prohrál.

Jak šampion ustavičně upozorňuje, kickbox a MMA jsou dva zcela odlišné světy. A protože zde máme i rukavice s daleko menší výplní, ukořistit KO nebude tak obtížné.

„Ostýchal jsem se někdy přijmout nějaký fight? Nikoliv. Vždy si vybírám takové soupeře, s kterými nikdo nechce bojovat. Vždy běhám proti ohni. Utkávám se s tím, s kým se nikdo nechce utkat,“ pověděl Adesanya serveru ESPN. Stihl tak nastínit, že Pereira má v rámci postojových disciplín skutečně pokročilé zkušenosti.

Pereira je dobrý soupeř, dokázal mě porazit, to mu neberu, ale stalo se tak v úplně jiném prostředí. Navíc mi to dost pomohlo, abych se stal tím, kým jsem dnes - nejlepší střední vahou planety. A také je nutné říct, že jsem velmi vděčný za tu příležitost, kterou mi dal vesmír, abych si to s Alexem mohl střihnout znovu.


Jsem opravdu rád, že mám skutečně soupeře, který se nebude bát útočit. Všichni předchozí protivníci si se mnou nevěděli rady a jediné, na co se zmohli, byl velmi defenzivní přístup. Tohle bude konečně o něčem jiném. Bude to o tom zabij, nebo budeš zabit.

adesanya pereira

Znám Alexe, ten po mně půjde od začátku do konce kola. A opět, ano, prohrál jsem s ním dříve v kickboxu, ale první zápas, kdy mě dal na body, byl velmi sporný, a ve druhém jsem ho několikrát dobře trefil, než mě ukončil. To je něco, co v MMA nedovolím, protože tohle je můj svět.


Největší rozdíl vidím v tom, že tu máme malé rukavice a zápasníci nemůžou používat stejné techniky obrany jako v kickboxu. Tady je jasné, že kdy Alexe knockdownuji, tak ho i ukončím. Nepošlu ho jen do počítání, aby dostal šanci se vzpamatovat. To je ten důvod, proč si tolik věřím. V MMA musíte používat více mozek a více se uhýbat ranám. Já jsem s MMA již sžitý, to pro Alexe může být problém. Proto ho porazím na KO,“ věstí Adesanya.

Další články